18 Жовтня, 2021
Час читання: 3 хв.

Lviv Tech – Нова Платформа Для Зустрічі IT-Компаній з Клієнтами

9 жовтня в межах технологічної конференції ІТ Arena 2021 Львівський ІТ Кластер презентував Lviv Tech, платформу для зустрічі львівських IT-компаній з міжнародними замовниками та клієнтами, розроблену за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”. Презентація відбулась за участі міського голови Андрія Садового та голови наглядової ради Львівського ІТ Кластера Івана Бабічука.

for-fb2021-10-12-3Lviv Tech – це важливий для України проєкт, метою якого є просування Львівської ІТ-галузі (а в майбутньому і української) на глобальному ринку, зокрема малих та середніх компаній, які не мають достатньої можливості  просувати себе самостійно.

Lviv Tech – це B2B-платформа, що поєднує функціонал онлайн-каталогу компаній та маркетплейсу. Учасникам Кластера надається можливість створення розгорнутого профілю компанії для пошуку клієнтів. На платформі Lviv Tech потенційні замовники послуг можуть знайти потрібну компанію, використовуючи систему пошуку та фільтрів та сконтактувати з нею напряму для налагодження співпраці. 

for-fb2021-10-12-4“Перевага нового майданчика саме для малих та середніх компаній полягає в тому, що дозволяє їм знайти клієнтів без додаткових інвестицій у маркетинг і продажі. В Україні наразі немає власних сервісів аналогів Lviv Tech”, – зазначає Іван Бабічук, голова наглядової ради Львівського ІТ Кластера. 

Платформу створено за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.  Проект був ініційований компаніями Львівського ІТ Кластера на Стратегічній Сесії у 2019 році. Протягом 2020-2021 рр. тривала робота над втіленням даного проєкту. 

for-fb2021-10-12-2Андрій Садовий підкреслив важливість створення ініціатив з промоції IT-бізнесу у місті й наголосив: “Ми маємо на меті рухати Львів в напрямку трансформації у світовий технологічний хаб. Наразі я називаю цифру 30 тисяч IT-спеціалістів у Львові, бо це не тільки люди, які працюють в компаніях”. За даними, що наводить Іван Бабійчук, IT- галузь опосередковано додатково створює ще 40 тис. робочих місць та відповідальна майже за третину ВРП міста – що дорівнює 1,3 млрд доларів.

“Швидкість діджиталізації України та розвиток ІТ-галузі вражає. Згідно з дослідженням ринку e-commerce в Україні, яке проводила Програма USAID КЕУ у 2020 році, ринок електронної комерції збільшився майже на 40% у порівнянні з 2019 роком. Тому ми переконані, що сучасний маркетплейс Lviv Tech допоможе українським ІТ компаніям суттєво збільшити кількість клієнтів та створити тисячі нових високооплачуваних робочих місць в Україні”, відзначив керівник Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” Девід Андерсон.

for-fb2021-10-12-7Під час події спікери обговорили поточний стан IT-індустрії у Львові та згадали історію створення Львівського ІТ Кластера, який відзначав своє десятиріччя 9 жовтня в межах конференції ІТ Arena. За період свого існування Львівський ІТ Кластер запустив кілька десятків проєктів в напрямках освіти, інфраструктури, промоції й аналітики. Синергія IT -підприємств, освіти та органів місцевого самоврядування – це ті складники, які роблять Львівський ІТ Кластер успішною та динамічною організацією, яка започаткувала розвиток ІТ-кластерів в Україні. Lviv Tech – ще один приклад об’єднання зусиль технологічних бізнесів задля спільної мети підвищення конкурентоспроможності регіону.

Поділитися статтею:
Lviv Tech – Нова Платформа Для Зустрічі IT-Компаній з Клієнтами

9 жовтня в межах технологічної конференції ІТ Arena 2021 Львівський ІТ Кластер презентував Lviv Tech, платформу для зустрічі львівських IT-компаній з міжнародними замовниками та клієнтами, розроблену за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”. Презентація відбулась за участі міського голови Андрія Садового та голови наглядової ради Львівського ІТ Кластера Івана Бабічука. Lviv Tech – це важливий […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/lviv-tech-d0bdd0bed0b2d0b0-d0bfd0bbd0b0d182d184d0bed180d0bcd0b0-d0b4d0bbd18f-d0b7d183d181d182d180d196d187d196-it-d0bad0bed0bcd0bf_62f86807064dc.png
Скопійовано!