17 Січня, 2022
Час читання: 2 хв.

Lviv Tech – Унікальна Платформа, яка Допомагає ІТ-Компаніям Знайти Клієнтів

Платформа Lviv Tech відкриває доступ до широкого спектру послуг. Бізнеси, які шукають підрядника з надання технічних послуг можуть легко знайти потрібну компанію. А учасники мають змогу представляти свої можливості та ділитися успішними кейсами зі своїми потенційними клієнтами на ринках США та Європи.

Платформу розробили за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”. Lviv Tech – це унікальний онлайн-простір з широким переліком технологічних компаній. Платформа має зручний пошук, який дозволяє знайти потрібну компанію одразу за кількома параметрами: сферою діяльності, розміром та видами послуг. А зрозумілий інтерфейс допомагає сконтактувати з обраним партнером чи постачальником в один клік.

Також серед переваг, які отримують компанії зареєстровані на Lviv Tech:

  • Маркетингова підтримка – уже запущена промоційна кампанія, спрямована на залучення клієнтів до платформи.
  • Додатковий канал просування для малих та середніх компаній, які мають обмежену можливість просувати себе самостійно. 
  • Функція шортлістингу – можливість попасти у підбірку компаній за сферою своєї діяльності, розміром, тощо.
  • Доступ до повного щорічного звіту ІT Research.
  • Портал для внутрішньої комунікації з компаніями.

Lviv Tech – перша B2B-платформа, яка об’єднує IT-сектор України з клієнтами з усього світу. Цей крок сприятиме швидшому розвитку технологічної екосистеми країни та просуванню Львова як важливого технологічного хабу Східної Європи. Платформа пропонує безкоштовне членство для учасників Львівського ІТ Кластера.

for-fb01-14-ua
Lviv Tech є необхідним інструментом для ІТ-компаній, адже це платформа, що поєднує функціонал онлайн-каталогу компаній та маркетплейсу.

“Lviv Tech – ініціатива, яка має познайомити міжнародну бізнес-спільноту із Львовом: його розвиненою індустрією технологій, розробками та інноваціями, висококваліфікованими та талановитими ІТ-спеціалістами, швидко зростаючим людським капіталом. Особливо корисною платформа стане для малих та середніх компаній міста. Згідно з дослідженням IT Research 6.0 – станом на 2021 рік у Львові діяло 511 ІТ-компанії,  майже половина з них– малі та середні за розміром”, – зазначає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

“Швидкість діджиталізації України та розвиток ІТ-галузі вражає. Згідно з дослідженням ринку e-commerce в Україні, яке проводила Програма USAID КЕУ у 2020 році, ринок електронної комерції збільшився майже на 40% у порівнянні з 2019 роком. Тому ми переконані, що сучасний маркетплейс Lviv Tech допоможе українським ІТ компаніям суттєво збільшити кількість клієнтів та створити тисячі нових високооплачуваних робочих місць в Україні”, – відзначив керівник Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” Девід Андерсон.

Зареєструватися на сайті Lviv Tech можуть виключно компанії, що є учасниками Кластера. Щоб створити свій профіль, пишіть сюди – lvivtech@itcluster.lviv.ua

Поділитися статтею:
Lviv Tech – Унікальна Платформа, яка Допомагає ІТ-Компаніям Знайти Клієнтів

Платформа Lviv Tech відкриває доступ до широкого спектру послуг. Бізнеси, які шукають підрядника з надання технічних послуг можуть легко знайти потрібну компанію. А учасники мають змогу представляти свої можливості та ділитися успішними кейсами зі своїми потенційними клієнтами на ринках США та Європи. Платформу розробили за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”. Lviv Tech – це […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/lviv-tech-d183d0bdd196d0bad0b0d0bbd18cd0bdd0b0-d0bfd0bbd0b0d182d184d0bed180d0bcd0b0-d18fd0bad0b0-d0b4d0bed0bfd0bed0bcd0b0d0b3d0b0_62f8666365c81.png
Скопійовано!