28 Вересня, 2022
Час читання: 2 хв.

Lvivity – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Lvivity компанія, яка надає послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення та ІТ-аутсорсингу, заснована у 2014 році у Львові. Фундаментальними цінностями команди Lvivity є гнучкість у роботі, невимушена атмосфера, взаємоповага та можливості для розкриття потенціалу людей, які працюють в компанії. 

З 2014 року Lvivity успішно збільшує доходи клієнтів, автоматизує бізнес-процеси, покращує сервіс та працює на результат, і все це завдяки знанням та досвіду команди, яка для є головною цінністю для компанії. Lvivity допомагає компаніям з усього світу запускати стартапи і створювати успішні продукти, які допомагають їм у розвитку бізнесу. 

Великий досвід в розробці, використання Agile-методології та прозорість робочих процесів, дозволяють Lvivity надавати клієнтам високотехнологічні та інноваційні рішення. Будучи клієнтоорієнтованою компанією, Lvivity прагне забезпечити замовникам високий рівень прозорості співпраці та створювати для них довгострокову цінність.

“Ми щиро раді долучитися до Львівського ІТ Кластера, і сподіваємося на плідне партнерство, сприяючи розвитку технологічної галузі нашого міста та України, стаючи ще сильнішими для нашої спільної перемоги. Сила в єдності, і незважаючи на війну, ми повинні продовжувати спільно працювати на благо нашої держави, забезпечуючи їй надійний економічний фундамент,” каже Петро Ковальчук, генеральний директор “Lvivity”.

“Вітаємо Lvivity в спільноті Львівського ІТ Кластера. Дуже цінно, що колеги продовжують гуртуватися. Адже наша спільнота – це не тільки доступ працівників до можливостей, які є в Кластері, а й спільна робота над творенням кращого майбутнього ІТ-індустрії в нашому місті”, – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Lvivity – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Lvivity – компанія, яка надає послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення та ІТ-аутсорсингу, заснована у 2014 році у Львові. Фундаментальними цінностями команди Lvivity є гнучкість у роботі, невимушена атмосфера, взаємоповага та можливості для розкриття потенціалу людей, які працюють в компанії.  З 2014 року Lvivity успішно збільшує доходи клієнтів, автоматизує бізнес-процеси, покращує сервіс та працює […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/lvivity-novyj-uchasnyk-lvivskogo-it-klastera_63bd83ea98ec0.png
Скопійовано!