29 Листопада, 2023
Час читання: 2 хв.

Львівська IT компанія inVerita зібрали $10 000 для Воїнів на святкуванні 8-ї річниці компанії

Цього разу, вперше за три роки, inVerita вирішили відзначити День Народження компанії поза межами офісних приміщень. Головна мета вечора було зустрітись разом та отримати позитивні емоції. Це була неймовірна подія, яка об’єднала усіх – як давніх колег, так і тих, хто приєднався до команди нещодавно.

Цього разу обрали особливий підхід до святкування, зробили його ще яскравішим та емоційним. Запрошений гість, визначний український музикант, поет та волонтер, Сергій Жадан, разом з учасниками гурту “Жадан і Собаки” – Євгеном Турчиновим та Олександром Меренчуком, подарували неповторні емоції, моменти творчості та єдності. Їх виступ був сповнений неймовірною енергією, музичною майстерністю та став справжньою родзинкою вечора. Разом співали, читали вірші та говорили про важливе.

На фоні теплої атмосфери та музичних нот усієї події #inVeritaPeople мали чудову можливість знову зустрітись зі старими тіммейтами та краще познайомитися з тими, хто приєднався до команди недавно. Давні колеги, які працюють разом, але рідко мають можливість зустрітися особисто, змогли поділитися своїми досвідом та радощами. А нові члени нашої команди краще пізнали вайб компанії та колег.

Цього вечора, як і всі попередні півтора року, inVerita були “для Війська”. Особливий акцент був зроблений на важливості підтримки наших військових. На святі організували благодійний аукціон, де кожен лот мав свою унікальну цінність та історію. Прапор, підписаний бійцями, яких підтримує фонд #inVeritaSupport, був свідченням поваги та підтримки військових. Стильна ваза, виготовлена з відстріляної гільзи, символізувала готовність українців бачити красу навіть в умовах війни. Артемівське шампанське 2020 року, яке вивезли зі складів у Бахмуті, стало не просто напоєм, а справжнім символом незламності нашого народу. “Його, ми впевнені, відкоркуємо з нагоди Перемоги України.”

Спільно #inVeritaPeople зібрали неймовірну суму в розмірі $10 000. inVerita, разом з Сергієм Жаданом, відправили її на підтримку воїнів та придбання автомобіля для 13-ї Бригади Національної гвардії України «Хартія». Це черговий показник здатності об’єднуватись та практично підтримувати тих, хто в боротьбі за спокійне завтра стоїть на Передовій.

“Ми раді, що навіть у такий непростий час ми змогли зібратись усі разом, святкувати, а також вкотре підтримувати наших Воїнів. Працюємо і Мріємо, щоб наступне святкування #inVerita пройшло під гаслом #МиПеремога“, – кажуть у компанії.

Поділитися статтею:
Львівська IT компанія inVerita зібрали $10 000 для Воїнів на святкуванні 8-ї річниці компанії

Цього разу, вперше за три роки, inVerita вирішили відзначити День Народження компанії поза межами офісних приміщень. Головна мета вечора було зустрітись разом та отримати позитивні емоції. Це була неймовірна подія, яка об’єднала усіх – як давніх колег, так і тих, хто приєднався до команди нещодавно. Цього разу обрали особливий підхід до святкування, зробили його ще […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/pic-1.jpg
Скопійовано!