19 Травня, 2023
Час читання: 3 хв.

Львівська IT-компанія Leobit переїхала у новий офіс у Львові

Поки IT галузь переживає економічне потрясіння, компанія Leobit завершила ремонт у власному приміщенні та переїхала в новий офіс. Для компанії це був довготривалий проєкт, адже ідея щодо власного офісу та перші дії в цьому напрямку виникли ще в доковідний час. Згодом зовнішні обставини сильно вплинули на темп реалізації, та вже 5 травня 2023 року — всі працівники Leobit мали змогу оцінити результати  та завітати в новий офіс.

Про офіс

Тепер компанія знаходиться за адресою вул. Стрийська 108, у бізнес-центрі ЖК “Національний” та займає цілий 8 поверх. Офісне приміщення розраховане на 90 робочих місць і враховує, що більшість працівників вже звикли працювати з дому і ходять в офіс не щодня. Зовсім поруч з офісом розміщені ТЦ “Фабрік, парк “Боднарівка” та Стрийський парк.

“Ми вже давно мріяли переїхати у своє приміщення, яке буде зроблене враховуючи найменші деталі для зручності наших працівників. Ми розділили простір на декілька частин та створили комфортні умови, як для роботи, так і для перерв чи позаробочого часу”

Новий офіс обладнаний кілька рівневою системою рекуперації, централізованою системою управління світлом, кондиціонуванням та аудіо звуком. Всією системою можна керувати віддалено за допомогою мобільного додатка, а полив кімнатних квітів відбувається автоматично.

“Блекаути, які були в Україні навчили, що завжди треба мати запасний план. Саме тому новий офіс працює з безперебійним живленням та обладнаний платформами супутникового інтернету Starlink, потужним генератором, який може тримати на плаву весь офіс, в разі критичної ситуації

Приміщення розділене на оупен-спейси, окремі кімнати для команд, приміщення для мітингів, також є простора кухня. Кожна кімната для переговорів має назву однієї із цінностей, яких дотримується компанія: Care, Efficient, Smart, Open, Flexible. З вікон офісу відкривається вид на Високий замок та красива панорама міста.

“При виборі офісу ми розуміли, що хочемо залишатися в тому ж районі, що й були. Наші працівники, які роками вже з нами, звикли до даної локації, підлаштували садки та школи дітей, дехто спеціально переїхав в цей район, щоб мінімізувати час проведений у львівських корках.”

Про роботу в час війни та активне волонтерство

Через війну росії проти України постраждали всі бізнеси України, компанія Leobit — не стала виключенням. Хоч компанії не вдалось рости в цей час так динамічно, як всі попередні роки, проте все ж таки вийшло зберегти найважливіше — команду. Це і було основним вектором діяльності, а також активне волонтерство.

Тільки так можливо триматись на плаву. Перекази коштів у фонд Сергія Притули, фонд Сергія Стерненка, Фонд “Повернись живим”, фінансова підтримка КНП “Міська клінічна лікарня №8” Дніпровської міської ради, допомога дитячому будинку – «Добре серце» у м. Буськ – це лише частина благодійних ініціатив в яких бере участь Leobit.

“Ми залишаємось в Україні, працюємо тут, наймаємо саме українських спеціалістів в команду, підтримуємо економіку країни та благодійні проєкти. Ми це робимо, бо хочемо надалі залишатись тут, створювати сім`ї, виховувати дітей та допомагати нашій країні оговтатись від війни. На відкритті нового офісу ми провели благодійний аукціон, зібрали донати від наших працівників, а потім подвоїли зібрану суму. Вдалось зібрати 1 млн гривень, які підуть на проєкт IT Cluster “Mental Health for Kids” та на дрони Shark. Разом до перемоги!”

Поділитися статтею:
Львівська IT-компанія Leobit переїхала у новий офіс у Львові

Поки IT галузь переживає економічне потрясіння, компанія Leobit завершила ремонт у власному приміщенні та переїхала в новий офіс. Для компанії це був довготривалий проєкт, адже ідея щодо власного офісу та перші дії в цьому напрямку виникли ще в доковідний час. Згодом зовнішні обставини сильно вплинули на темп реалізації, та вже 5 травня 2023 року — […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/kaver-dlya-novyny.png
Скопійовано!