22 Червня, 2020
Час читання: 2 хв.

Львівський ІТ Кластер Надає Медикам Доступ до Своєї Програми Лояльності

Програма лояльності для ІТ-спільноти від Львівського ІТ Кластера – IT Club з нагоди Дня медичного працівника надає доступ до всіх її переваг медикам Львова.

Програма лояльності для ІТ-спеціалістів IT Club налічує 700 партнерів у Львові, Києві та Одесі, серед яких безліч відомих усім брендів, які надають особливі пропозиції та знижки учасникам програми. Серед учасників програми 15000 ІТ-спеціалістів, і від сьогодні вона стає доступною і для медиків Львова. Львівський ІТ Кластер з нагоди Дня медичного працівника надає 2000 карток програми лояльності медикам Львова.

ІТ-спільнота від самого початку карантину активно допомагає медикам, так само як і всі інші бізнеси. Ми всі відчуваємо вдячність медпрацівникам, адже розуміємо в яких складних умовах вони зараз працюють. Минулого місяця Львівський ІТ Кластер закуповував спецодяг для медпрацівників ПЛР-лабораторій, а цього разу ми вирішили підтримати медиків і в інший спосіб – надати можливість користуватись програмою лояльності IT Club та отримувати безліч переваг та знижок при будь-якій покупці”. – Коментує Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.

Картки з детальною інструкцією для користування програмою лояльності IT Club будуть передані медичним працівникам Львова, спільно з Львівською міською радою. “Цими днями усі ми дякували медикам, які сьогодні на передовій, захищають нас та рятують життя людей в часі пандемії коронавірусу. Медики відзначали свій професійний день. Я ж хочу подякувати усім меценатам, благодійникам, які від першого дня карантину допомагають місту та медичній системі боротись з коронавірусом. Одним з перших руку допомоги простягнув Львівський ІТ Кластер і ця допомога не закінчилась одноразовою акцією, а триває щодня. Думаю, картки лояльності, які ІТ Кластер буде вручати нашим медикам, стануть ще одним хорошим елементом допомоги. Дякуємо за цю допомогу“. – Розповідає Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Першими отримають картки IT Club працівники медзакладів Львова, які приймають хворих на COVID-19.

Нагадаємо, що Львівський ІТ Кластер допомагає медикам та місту у боротьбі з поширенням COVID-19 з березня цього року в межах проєкту United for health. Зокрема, спільно з ІТ компаніями міста, були закуплені спецкостюми для працівників ПЛР-лабораторій, була запущена програма страхування медиків Львова та області спільно з Львівською облдержадміністрацією, створена картка відслідковування поширення коронавірусу в області та місті, а також чат-бот для контролю здоров’я.
Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер Надає Медикам Доступ до Своєї Програми Лояльності

Програма лояльності для ІТ-спільноти від Львівського ІТ Кластера – IT Club з нагоди Дня медичного працівника надає доступ до всіх її переваг медикам Львова. Програма лояльності для ІТ-спеціалістів IT Club налічує 700 партнерів у Львові, Києві та Одесі, серед яких безліч відомих усім брендів, які надають особливі пропозиції та знижки учасникам програми. Серед учасників програми […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0b8d0b9-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180-d0bdd0b0d0b4d0b0d194-d0bcd0b5d0b4d0b8d0bad0b0d0bc-d0b4_62f86cff855dc.png
Скопійовано!