9 Лютого, 2023
Час читання: 1 хв.

Львівський ІТ Кластер передав 50 терміналів Starlink для для “Пунктів Незламності”

Передача відбулася у Львівській військовій адміністрації. Півсотні терміналів встановлять у “Пунктах Незламності, які найближчим часом розгорнуть у Львівській області.

Старлінки отримають районні державні адміністрації області, які вже далі розподілять їх по громадах. Згідно з планом, на Львівщині мають розгорнути 324  “Пунктів Незламності”. Загальна вартість переданих терміналів становить 1 300 000 гривень. 

“Сьогодні ми отримуємо 50 старлінків, це одна шоста від наших потреб. Мені дуже приємно, що є бізнес, який готовий підтримувати і армію, і людей, які цього потребують та вірять в нашу Перемогу”,   додав Максим Козицький, голова Львівської ОВА.

“Ми стараємося домагати цільово. Війна триває майже рік. Це такий час, коли треба дуже розумно розпоряджатися ресурсами. І співпраця з Львівською ОВА дає нам таку можливість: ми чітко знаємо мотребу, і чітко розуміємо куди спрямовувати нашу допомогу. Для нашої спільноти важливо підтримувати такі ініціативи, щоби забезпечити Львівщину зв’язком у випадку повного блекауту”, – зазначачив Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Це третій етап із забезпечення Львівщини доступом до резервного зв’язку. Раніше Львівський ІТ Кластер передав Starlink для закладів критичної інфраструктури області та потім районів. Також у співпраці із Львівською ОВА термінали отримали військовослужбовці 24 окремої механізованої бригади ім. Короля Данила. Наразі загальна вартість проєкту Starlink становить понад 10 300 000 гривень.

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер передав 50 терміналів Starlink для для “Пунктів Незламності”

Передача відбулася у Львівській військовій адміністрації. Півсотні терміналів встановлять у “Пунктах Незламності, які найближчим часом розгорнуть у Львівській області. Старлінки отримають районні державні адміністрації області, які вже далі розподілять їх по громадах. Згідно з планом, на Львівщині мають розгорнути 324  “Пунктів Незламності”. Загальна вартість переданих терміналів становить 1 300 000 гривень.  “Сьогодні ми отримуємо 50 […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/fb_stepan-loda_9.02.jpg
Скопійовано!