19 Липня, 2022
Час читання: 2 хв.

Львівський ІТ Кластер передав нову партію терміналів Starlink Львівській ОВА

Львівський ІТ Кластер за підтримки USAID закупив чергову партію терміналів Starlink та 18 липня передав 40 з них на потреби критичної інфраструктури Львівської області та для посилення резервного зв’язку в регіоні. Ця передача відбулася в межах спільної ініціативи Кластера та підрозділу компанії SpaceX.

Передача терміналів Starlink відбувається вже вдруге. Першу партію на потреби критичної інфраструктури Кластер передав у березні. До закупівлі другої долучився USAID. Загалом, з першого дня війни спільнота забезпечила найважливіші заклади та установи західного регіону України 400 терміналами.

“Ми раді, що маємо змогу допомагати. Доступ до резервного зв’язку надзвичайно важливий під час війни. Тому критична інфраструктура повинна мати такий зв’язок. Термінали закупили учасники нашої спільноти та наші міжнародні партнери. Дуже вдячний їм за активну USAID та іншим партнерам за залученість”, – зазначає Степан Веселовський, CЕО Львівського ІТ Кластера.


1
/
5

Це не перший проєкт, який Львівський ІТ Кластер здійснює разом із Львівською ОВА. Зокрема, раніше спільнота Кластера підтримала створення та реалізацію проєкту “Vision” – ініціативу з модернізації систем відеоспостереження у Львівській області. Також Львівський ІТ Кластер активно долучився до гуманітарних ініціатив, покликаних підтримати українців, що опинились у критичних обставинах. Це проєкти “Second Home” та  “Mental Health Center”.

“Дякую ІТ Кластера за те, що вони перші, хто відгукується на наші запити та  підтримують обласну адміністрацію. Це приклад того, які результати може мати співпраця бізнесу з владою”, – додає Максим Козицький, голова Львівської ОВА.

Львівський ІТ Кластер висловлює подяку всім компаніям-учасницям спільноти та агентству з міжнародного розвитку USAID за активну участь у втіленні проєкту із закупівлі терміналів Starlink для забезпечення потреб критичної інфраструктури нашого регіону. 

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер передав нову партію терміналів Starlink Львівській ОВА

Львівський ІТ Кластер за підтримки USAID закупив чергову партію терміналів Starlink та 18 липня передав 40 з них на потреби критичної інфраструктури Львівської області та для посилення резервного зв’язку в регіоні. Ця передача відбулася в межах спільної ініціативи Кластера та підрозділу компанії SpaceX. Передача терміналів Starlink відбувається вже вдруге. Першу партію на потреби критичної інфраструктури […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0b8d0b9-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180-d0bfd0b5d180d0b5d0b4d0b0d0b2-d0bdd0bed0b2d183-d0bfd0b0_62f8631bcd4b4.png
Скопійовано!