3 Серпня, 2022
Час читання: 2 хв.

Львівський ІТ Кластер передав Starlink для критичної інфраструктури Прикарпаття

В межах спільної ініціативи Кластера та підрозділу компанії SpaceX, Львівський ІТ Кластер за підтримки USAID вдруге закупив і передав термінали Starlink Івано-Франківській ОВА.

Цього разу Прикарпаття отримало п’ять терміналів Starlink. А загалом, Івано-Франківщина отримала 15 терміналів. При розподілі засобів резервного зв’язку керувалися насамперед тим, аби забезпечити важливі об’єкти критичної інфраструктури, які при необхідності зможуть працювати в автономному режимі через термінал. Зокрема, це медичні та освітні заклади, телеканали.

Хочу подякувати нашим колегам за цю поставку. Це дасть нам змогу технічно  підсилити наші заклади, які зокрема приймають дуже багато внутрішньо переміщених людей, адже Прикарпаття стало прихистком для понад 145 тисяч осіб. Зокрема, ми приймаємо багато людей із соціально вразливих верств населення, тому соціальна сфера має бути захищена. Також дякую USAID за те, що долучилися до закупівлі цієї партії терміналів. Сподіваюся, що ми будемо посилювати нашу співпрацю”, зазначає Світлана Онищук, голова Івано-Франківської ОВА.

“Державні органи влади закуповують ці пристрої, щоб забезпечити зв’язок для критичної інфраструктури в регіонах, які постраждали внаслідок війни чи там, де ведуться активні бойові дії. Ми, як активна спільнота, взяли на себе місію забезпечити тил. Надійний зв’язок тут це дуже важливо для нашої майбутньої перемоги”, додає Юрій Огоновський, заступник директора Львівського ІТ Кластера.

З першого дня війни спільнота забезпечила найважливіші заклади та установи західного регіону України 400 терміналами. До закупівлі другої партії Starlink долучилося Агентство США з міжнародного розвитку USAID.

“Купівля терміналів Starlink була однією з ініціатив, яку USAID розпочав ще на початку весни. Рада, що нарешті ми її довели до успішного завершення. Дуже сподіваюся, що це підсилить критичну інфраструктуру не тільки Івано-Франківської, Львівської області, а й інших регіонів. Адже забезпечення критичної інфраструктури резервним зв’язком є надзвичайно важливим”, додає Наталія Петрова, проєктна менеджерка Офісу економічного зростання USAID.

Львівський ІТ Кластер вдячний компаніям спільноти та Агентству США з міжнародного розвитку USAID за підтримку у закупівлі терміналів Starlink для забезпечення потреб критичної інфраструктури заходу України.

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер передав Starlink для критичної інфраструктури Прикарпаття

В межах спільної ініціативи Кластера та підрозділу компанії SpaceX, Львівський ІТ Кластер за підтримки USAID вдруге закупив і передав термінали Starlink Івано-Франківській ОВА. Цього разу Прикарпаття отримало п’ять терміналів Starlink. А загалом, Івано-Франківщина отримала 15 терміналів. При розподілі засобів резервного зв’язку керувалися насамперед тим, аби забезпечити важливі об’єкти критичної інфраструктури, які при необхідності зможуть працювати […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0b8d0b9-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180-d0bfd0b5d180d0b5d0b4d0b0d0b2-starlink-d0b4d0bbd18f-d0bad180_62f862e89470e.png
Скопійовано!