24 Лютого, 2022
Час читання: 2 хв.

Львівський ІТ Кластер про Напад Росії на Територію України

Вранці, 24 лютого, російські війська здійснили удари по мирних українських містах. Нова хвиля агресії проти України, напад на мирні міста, остаточно переконали в тому, що підтримка та захист миру має стати основним пріоритетом для світової спільноти. Війна, яку розв’язала Росія, порушує принципи міжнародного права та Статут ООН. Львівський ІТ Кластер вважає напад на Україну жахливим актом, якому немає місця у ХХІ столітті та прямою загрозою територіальній цілісності та суверенітету України.

Збройні сили України мужньо відбивають усі атаки ворога. Тисячі людей вступили до лав територіальної оборони. А мільйони долучилися до волонтерського руху. Сьогодні ІТ-спільнота сьогодні згуртована як ніколи та готова долучатися до боротьби з окупантом. Компанії продовжують фінансово підтримувати армію і дбати про безпеку своїх працівників. Кожен у своїй сфері робить максимум, щоб забезпечити безперервність усіх процесів та мати змогу підтримувати армію та економіку України у найважчі часи. Це важливо для підтримки обороноздатності країни.

Загроза повномасштабної війни Росії нависала над Україною з 2014 року. Бізнес-спільнота завжди була свідома цього факту. Сьогодні напад Росії спонукає компанії працювати з подвійною віддачею. Аби показати ворогу, що нас не зламати і кожен на своєму місці готовий докласти максимум зусиль, аби перемогти.

Команда Львівського ІТ Кластера стежить за усіма подіями та не залишається осторонь. Ми готові надати підтримку та допомогу всім ІТ-компаніям у різних куточках України, незалежно від того чи є вони учасниками спільноти. Адже нині спокій, єднання та підтримка важливі так само, як танки, бойові машини піхоти, бронетранспортери і протитанкові ракетні комплекси.

Львівський ІТ Кластер вважає своєю ціллю надавати підтримку компаніям навіть під час повномасштабної війни. З початку лютого, у Кластері діє екстрений проєкт підтримки ІТ-компаній. У нас створена спеціальна BCP-команда, до якої увійшли юристи, фахівці з комунікації та менеджери проєктів. Ця команда готова надати допомогу, підтримку та консультації ІТ-компаніям з усіх регіонів України. Ми запустили ініціативу із підтримки Збройних сил України.

Уся ІТ-спільнота не стоїть осторонь війни. Ми не будемо просто спостерігати за жахливими діями Росії. А повноцінно долучаємося до протистояння ворогу та до підтримки України. Перед компаніями зараз чимало викликів. Але в підтримці один одного та єднанні наша сила. І команда Львівського ІТ Кластера готова підставити плече кожному, хто зараз потребує допомоги, щоб разом, на всіх фронтах, здолати ворога. 

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер про Напад Росії на Територію України

Вранці, 24 лютого, російські війська здійснили удари по мирних українських містах. Нова хвиля агресії проти України, напад на мирні міста, остаточно переконали в тому, що підтримка та захист миру має стати основним пріоритетом для світової спільноти. Війна, яку розв’язала Росія, порушує принципи міжнародного права та Статут ООН. Львівський ІТ Кластер вважає напад на Україну жахливим […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0b8d0b9-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180-d0bfd180d0be-d0bdd0b0d0bfd0b0d0b4-d180d0bed181d196d197_62f865db5ff09.png
Скопійовано!