23 Вересня, 2021
Час читання: 2 хв.

Львівський ІТ Кластер Продовжує Термін Подачі Заявок На Тендер Для Проекту Lviv Tech

Львівський ІТ Кластер продовжує термін приймання заявок на тендер з надання маркетингових послуг для проєкту Lviv Tech, який втілюється за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Lviv Tech – це нова ініціатива Львівського ІТ Кластера, що матиме вигляд B2B платформи з найбільш актуальною інформацією про ІТ-компанії Львова та регіону. Ініціатива допомагатиме львівським та українським ІТ-компаніям виводити на ринок їхні сервіси, просувати себе на міжнародному ринку, незалежно конкурувати та презентувати свої сервіси потенційним клієнтам через профайл на платформі. Метою ініціативи є промоція Львова та західного регіону завдяки одній із його сильних сторін – потужну та зростаючу місцеву ІТ-індустрію.

За допомогою нової платформи, ІТ-компанії можуть розміщувати інформацію про себе та свої послуги, а потенційні клієнти зможуть шукати та відфільтровувати потрібну їм інформацію щоб обирати найбільш релевантну компанію.

Аплікантів тендеру оцінюватимуть на основі успішного досвіду просування продуктів на закордонні ринки та співпраці зі схожими проєктами (просування маркетплейсів, B2B платформ, інтернет-магазинів та ін.). Компанія повинна бути готова створити гнучкий маркетинговий план на 12 місяців та імплементувати його для максимально ефективного просування веб-сайту, а також запропонувати власну маркетингову стратегію. Щоб отримати детальнішу інформацію про тендер та технічне завдання, просимо заповнити коротку заявку

Тендерні пропозиції будуть прийматися до 5 жовтня 2021р. на адресу lvivtech@itcluster.lviv.ua. У темі листа потрібно вказувати: Тендерна заявка та назву вашої організації. 

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер Продовжує Термін Подачі Заявок На Тендер Для Проекту Lviv Tech

Львівський ІТ Кластер продовжує термін приймання заявок на тендер з надання маркетингових послуг для проєкту Lviv Tech, який втілюється за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”. Lviv Tech – це нова ініціатива Львівського ІТ Кластера, що матиме вигляд B2B платформи з найбільш актуальною інформацією про ІТ-компанії Львова та регіону. Ініціатива допомагатиме львівським та українським ІТ-компаніям […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0b8d0b9-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180-d0bfd180d0bed0b4d0bed0b2d0b6d183d194-d182d0b5d180d0bc_62f868677c03c.png
Скопійовано!