5 Жовтня, 2020
Час читання: 2 хв.

Львівський ІТ Кластер Проведе Зустрічі з Кандидатами на Посаду Мера Львова

Львівський ІТ Кластер розпочинає серію зустрічей із кандидатами на посаду міського голови Львова, для того аби обговорити бачення кандидатами майбутнього розвитку міста та співпраці з ІТ-спільнотою. 

Кластер працює над розвитком міста та регіону у тісній співпраці з міською та обласною владами. Відтак, вибори нового очільника міста – не можуть не цікавити найбільшу та найбільш проактивну бізнес-спільноту Львова. До Кластера на сьогодні входить більше 100 компаній і асоціація є найбільшою в країні. Кластер хоче надати можливість лідерам політичних партій донести свою позицію, стратегію та бачення розвитку Львова до ІТ-спільноти нашого міста, в той же час, так само дати можливість власникам та керівникам ІТ компаній почути та проаналізувати програми запрезентовані першими особами – учасниками цьогорічних місцевих виборів.

З 13 по 22 жовтня, Львівський ІТ Кластер проведе зустрічі з 6-ма кандидатами на посаду міського голови Львова – Андрієм Садовим, Олегом Синюткою, Ярославом Рущишиним, Русланом Кошулинським, Ігорем Зінкевичем та Юлією Гвоздович. Зустрічі матимуть вигляд інтерв’ю, які проводитиме з кандидатами Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера. Зустрічі транслюватимуться в онлайн режимі для більше двох сотень керівників компаній учасників Кластера. Львівські ІТ-підприємці зможуть через модератора ставити кандидатам запитання, які їх цікавлять та в реальному часі отримати відповіді на них.

Ми вболіваємо за наше місто, вся діяльність Кластера спрямована на промоцію та розвиток Львова через модернізацію освіти, розвиток ІТ-індустрії та бренду міста, інфраструктури. ІТ-індустрія є великою бізнес-складовою життя міста, загальний економічний ефект від діяльності якої у Львові перевищив позначку 1 мільярд доларів у 2018 році, згідно з даними IT Research 4.0. Ми хочемо поговорити з кандидатами на таку важливу посаду голови міста про їхнє бачення розвитку Львова та ІТ-індустрії і плануємо це зробити через зустрічі для спільноти.” – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер Проведе Зустрічі з Кандидатами на Посаду Мера Львова

Львівський ІТ Кластер розпочинає серію зустрічей із кандидатами на посаду міського голови Львова, для того аби обговорити бачення кандидатами майбутнього розвитку міста та співпраці з ІТ-спільнотою.  Кластер працює над розвитком міста та регіону у тісній співпраці з міською та обласною владами. Відтак, вибори нового очільника міста – не можуть не цікавити найбільшу та найбільш проактивну […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0b8d0b9-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180-d0bfd180d0bed0b2d0b5d0b4d0b5-d0b7d183d181d182d180d196_62f86c5ec15d0.png
Скопійовано!