29 Жовтня, 2024
Час читання: 4 хв.

Львівський ІТ Кластер разом із партнерами розпочинає відбудову житлового будинку, який зазнав пошкоджень від ракетного обстрілу

Львівський ІТ Кластер та компанії “Kormotech” і “Enzym Group” беруть під опіку житловий будинок на вулиці Коновальця, 46. Він зазнав значних руйнувань внаслідок російської повітряної атаки у вересні цьогоріч. На реконструкцію будівлі спільними зусиллями залучили 9 500 000 гривень.

28 жовтня благодійний фонд Львівського ІТ Кластера спільно з Львівською міською радою та компаніями “Kormotech” і “Enzym Group” підписали меморандум про співпрацю щодо відновлення житлового будинку на вулиці Коновальця, 46. Реалізація проєкту передбачає проведення протиаварійних та відновлювальних робіт, аби родини, що втратили житло, якнайшвидше повернулися до рідних осель.

“Для нас надзвичайно важлива прозорість усіх процесів. Забезпечити професійну та чесну організацію всього процесу з дотриманням усіх процедур та отриманням відповідних дозволів — це наш основний обов’язок. Ми віримо, що після завершення робіт будинок не лише поверне свій колишній вигляд, а й стане новою окрасою нашого міста”, — зазначив Степан Веселовський, CEO Львівського ІТ Кластера.

У межах проєкту вже провели конкурс на визначення проєктної організації. Незабаром розпочнуться протиаварійні роботи, які унеможливлять подальше руйнування будинку. Після цього буде оголошено тендер на визначення генерального підрядника, який безпосередньо відновлюватиме будівлю.

На фінансування ініціативи фонд Львівського ІТ Кластера виділив 1 мільйон гривень. Ще 3,5 мільйони гривень вдалося залучити завдяки внескам техкомпаній-учасниць асоціації. Найбільші донати зробили компанії Intellias та Avenga. Також проєкт підтримали Sombra, Linkup Studio, Forbytes, Impressit, Relevant Software, PLVision, Embrox, CharStudio, Jappware, Deviark, Scimus, Simulmedia.

“Наша сила у єдності. Завдання відповідальних бізнесів зараз – об’єднуватись, як тільки у цьому з’являється потреба. Підступний ворожий обстріл Львова у вересні, безумно, став такою потребою. Intellias відразу відгукнувся на ініціативу ІТ Кластера щодо допомоги у відновленні зруйнованих будівель. Ми ніколи не можемо стояти осторонь лиха, яке приносить українцям ворог. Цього разу спільними зусиллями повернемо людям дім”, — розповів Віталій Седлер, СЕО та співзасновник Intellias.

“Ми щиро цінуємо можливість долучитися до ініціативи Львівського ІТ Кластера. Залучення техкомпаній до реконструкції будівлі ще раз підкреслює усвідомлення ІТ-індустрією важливості розвитку та відновлення міста. Незважаючи на те, що ми — міжнародний бізнес і маємо проєкти за межами України, для нас дуже важливо показувати, що ми тут, що ми присутні і продовжуємо працювати, незважаючи на війну. Нам важливо, щоб громада розвивалася, відновлювалася, і щоб місто відбудовувалося”, — наголосив Володимир Павлішевський, VP Group Finance у Avenga.

Також до фінансування проєкту долучилися компанії “Kormotech” — виробник їжі для котів та собак, та “Enzym Group” — біотехнологічна компанія та лідер українського ринку дріжджової продукції. Вони спрямували 3 та 2 мільйони гривень відповідно.

“Ми реалізуємо багато благодійних та соціальних проєктів, і підтримка громади Львова і нашої країни у війні загалом — це один із наших фокусів. Ми виділяли кошти і на допомогу дитячій лікарні Охматдит у Києві, і у Львові теж точно не стоїмо осторонь, адже це наша мала Батьківщина. Як відповідальні корпоративні громадяни, ми хочемо зробити внесок у перемогу і у відбудову нашої держави”, — підкреслила Марія Стефанишин, Адміністративна директорка “Kormotech”.

“Навіть в найтемніші часи ми звикли діяти. Після російського обстрілу Львова 4 вересня обидві компанії сімейного бізнесу родини Вовк долучилися до відбудови. Міськрада вийшла із закликом до відповідальних бізнесів, і вже за кілька годин ми погодили на оперативній нараді, що разом перерахуємо 5 млн грн. Нашим об’єктом став житловий будинок на вул. Коновальця, 46, який сильно постраждав. Відновлюватимемо спільно з Львівським ІТ Кластером. Наш план включає ретельні підготовчі роботи — технічний проєкт та експертизу. Аналізуємо поточний стан будинку, аби оперативно виправити пошкодження”, — додав Андрій Цегелик, CEO компанії “Enzym Group”.

Проєкт реалізують у межах ініціативи Львівської міської ради “Візьми будинок під опіку”. Вона покликана залучити українські і закордонні бізнеси, а також міжнародні благодійні організації до відновлення зруйнованих ворогом будівель.

Ініціатива “Візьми будинок під опіку” є дуже важливою для нашого міста, адже дає змогу нашим мешканцям повернутися до своїх домівок. На жаль, у будинку  на вулиці Коновальця, 46, загинули двоє львів’ян. Дякую Львівському ІТ Кластеру та компаніям “Kormotech” і “Enzym Group” за небайдужість та активну соціальну позицію”, — зазначив Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Нагадаємо, вранці 4 вересня росіяни здійснили комбіновану атаку на Львів ракетами та дронами-камікадзе. Внаслідок ворожого обстрілу загинули 8 людей, серед яких одна дитина. Руйнувань зазнали 189 будівель, зокрема житлові будинки, 7 навчальних закладів, 2 спортивні центри, 2 медичні установи, заклад культури та храм ПЦУ св. Юрія Переможця.

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер разом із партнерами розпочинає відбудову житлового будинку, який зазнав пошкоджень від ракетного обстрілу

Львівський ІТ Кластер та компанії “Kormotech” і “Enzym Group” беруть під опіку житловий будинок на вулиці Коновальця, 46. Він зазнав значних руйнувань внаслідок російської повітряної атаки у вересні цьогоріч. На реконструкцію будівлі спільними зусиллями залучили 9 500 000 гривень. 28 жовтня благодійний фонд Львівського ІТ Кластера спільно з Львівською міською радою та компаніями “Kormotech” і […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/10/v-novynu-1.png
Скопійовано!