21 Липня, 2023
Час читання: 3 хв.

Львівський IT Кластер розпочинає роботу над створенням Центру ментального здоров’я для дітей та підлітків

Центр ментального здоров’я для дітей та підлітків створюється у межах проєкту UNBROKEN Kids. Його мета полягає в наданні якісних медичних, психологічних, логопедичних, психотерапевтичних, реабілітаційних послуг дітям, які постраждали внаслідок бойових дій. Спільнота Львівського ІТ Кластера долучається до створення Центру та анонсує початок ремонтних робіт у приміщенні, де діятиме заклад.

Загальна площа Центру складатиме 420 квадратних метрів, включаючи кабінет для групових занять, сенсорну терапію, шість медкабінетів та приміщення для персоналу. Вартість ремонтних робіт оцінюється в близько 7 000 000 гривень.

“Львівський IT Кластер прагне покращити якість життя дітей та підлітків, постраждалих від воєнної агресії, і допомогти їм повернутись до здорового та щасливого життя. Створення Центру ментального здоров’я є важливим кроком у цьому напрямку, і ми віримо, що спільними зусиллями можемо зробити велику зміну. Закликаю інші компанії долучитися до цього важливого проєкту та зробити свій внесок у створення Центру”, –  наголошує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Серед компаній, які вже долучилися до проєкту: JustAnswer, Leobit, Romexsoft та Every Matrix.

“Пандемія завдала тяжкого удару по психічному здоров’ю дітей у всьому світі. Тепер ще й війна в Україні позбавила багатьох дітей дитинства. Вони стали свідками жахіть, які ніхто не повинен бачити, і живуть у постійному страху та невизначеності. Ми не можемо стояти осторонь і спостерігати, як покоління молодих українців страждає від наслідків насильства та страху. Саме тому ми пишаємося тим, що об’єднали зусилля з Red Ventures, Stronger Than Ever та Львівським ІТ Кластером для створення нового Центру психічного здоров’я дітей, який забезпечить життєво необхідну підтримку та догляд для цих дітей”, – додає гендиректор компанії JustAnswer Енді Курціг

Закликаємо інші компанії-учасниці Кластера також долучатися до створення Центру ментального здоров’я для дітей та підлітків. Якщо ви зацікавились проєктом, пишіть на пошту: yurii.ohonovskyi@itcluster.lviv.ua

Психіатричні та психологічні дослідження показали, що війна має довготривалі наслідки для дітей і підлітків. Ті, хто безпосередньо пережили досвід перебування у зоні бойових дій, значно частіше страждають від різних типів розладів, наголошує директор лікарні Святого Миколая Іван Миськів:

“Кількість дітей, які потребують допомоги, з кожним днем збільшується, адже психологічні наслідки війни є віддаленими у часі. Діти переживають тривожні розлади, ПТСР, депресії, дисоціативні, поведінкові розлади та більше схильні до зловживання алкоголем і наркотичними засобами. Тому наявність такого Центру надважлива, аби ми могли надавати дітям і підліткам якісну медичну допомогу”.

“Центр ментального здоров’я працюватиме на базі лікарні Святого Миколая. У цьому закладі є команда професіоналів, якій під силу повернути дітей до нормального життя. Другий рік повномасштабного вторгнення показує, що є не просто хірургічне втручання чи лікування фізичне, але й психологічна допомога. Вдячний спільноті Львівського ІТ Кластера, завдяки якій перших пацієнтів Центр прийме вже цього року”, – розповідає Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Центр ментального здоров’я для дітей та підлітків планують відкрити у листопаді. Діти військовослужбовців, які потребуватимуть допомоги, обслуговуватимуться у Центрі безкоштовно.

Поділитися статтею:
Львівський IT Кластер розпочинає роботу над створенням Центру ментального здоров’я для дітей та підлітків

Центр ментального здоров’я для дітей та підлітків створюється у межах проєкту UNBROKEN Kids. Його мета полягає в наданні якісних медичних, психологічних, логопедичних, психотерапевтичних, реабілітаційних послуг дітям, які постраждали внаслідок бойових дій. Спільнота Львівського ІТ Кластера долучається до створення Центру та анонсує початок ремонтних робіт у приміщенні, де діятиме заклад. Загальна площа Центру складатиме 420 квадратних […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/07/v_novynu-3-1.png
Скопійовано!