18 Жовтня, 2023
Час читання: 2 хв.

Львівський IT Кластер серед переможців конкурсу “Партнерство заради сталого розвитку – 2023”

Конкурс ініціювала мережа Глобального договору ООН в Україні. Найкращі проєкти визначали у чотирьох номінаціях. Львівський IT Кластер став фіналістом у категорії “Економічний розвиток” за свій внесок у розвиток інноваційної освіти. 

Офіційна церемонія нагородження відбулась у Києві 17 жовтня. У конкурсі взяло участь понад 160 компаній з 13 країн світу. Це представники України, Великобританії, Франції, Німеччини, Швейцарії, Швеції, Фінляндії, Хорватії, Польщі, Грузії, Румунії, Болгарії та Туреччини.

“Ми започаткували цю ініціативу 6 років тому.  Адже побачили: проєкти, які народжуються у партнерстві, є більш ефективними. Вони залучають більшу кількість людей, працюють на більшу кількість стейкхолдерів”, — зазначила Тетяна Сахарук, генеральна директорка Глобального договору ООН в Україні.

Львівський IT Кластер нагородили за проєкт IT Expert. Це одна з найважливіших освітніх ініціатив спільноти. Протягом 8 років Кластер спільно з IT-компаніями та 4 університетами Львова модернізує технологічну освіту. Нині вже понад 4500 студентів навчаються на 19 інноваційних бакалаврських програмах. Студенти з перших курсів створюють власні проєкти спільно зі спеціалістами-практиками. 

“IT Expert — це приклад успішного партнерства профільної спільноти, бізнесу та освіти. Наступним важливим етапом проєкту є створення Дослідного Центру для студентів інженерних спеціальностей. Сучасні лабораторії для міжсекторальних досліджень, простори для лекцій та майстер-класів — це буде екосистема, яка сприятиме появі та реалізації нових ідей. Запуск центру є логічним наслідком стрімкого розвитку українського технологічного сектору та трансформації нашої економіки в інноваційну та глобальну”, — розповів Святослав Кавецький, голова Наглядової ради Львівського IT Кластера. 

Львівський IT Кластер вдячний компаніям-учасницям, університетам-партнерам, кураторам програм, викладачам та менторам за спільну роботу над якісною освітою для української молоді. Наша спільнота також дякує Програмі USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, Львівській міській раді та Міністерству освіти і науки України за підтримку реалізації амбітного проєкту —  створення Дослідного центру. 

Серед фіналістів конкурсу “Партнерство заради сталого розвитку — 2023” також є компанії-учасниці Львівського IT Кластера. Sigma Software та SoftServe  відзначили у категорії “Суспільство”, EPAM Україна та Intellias — “Воїни світла”. 

Нагорода “Партнерство заради сталого розвитку” вручається з 2018 року  Мережею Глобального договору ООН в Україні. Головна мета: просування Цілей сталого розвитку та сприяння партнерству між бізнесом, бізнес-асоціаціями, урядами, громадянським суспільством й академічними установами.

Поділитися статтею:
Львівський IT Кластер серед переможців конкурсу “Партнерство заради сталого розвитку – 2023”

Конкурс ініціювала мережа Глобального договору ООН в Україні. Найкращі проєкти визначали у чотирьох номінаціях. Львівський IT Кластер став фіналістом у категорії “Економічний розвиток” за свій внесок у розвиток інноваційної освіти.  Офіційна церемонія нагородження відбулась у Києві 17 жовтня. У конкурсі взяло участь понад 160 компаній з 13 країн світу. Це представники України, Великобританії, Франції, Німеччини, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/v_novynu_-golovna-1.png
Скопійовано!