9 Листопада, 2021
Час читання: 3 хв.

Львівський ІТ Кластер Стартує Програму Підтримки Незалежних Спільнот

Незалежні ІТ-спільноти це об’єднання ІТ-спеціалістів, в межах яких учасники підвищують рівень знань, встановлюють зв’язки та обмінюються досвідом, використовуючи спільні зусилля для розвитку технологічної галузі у Львові. Розуміючи цінність таких об’єднань, Львівський ІТ Кластер запускає Програму підтримки незалежних спільнот, щоб надати будь-якому IT-ком’юніті експертну допомогу в організації та комунікації їхніх подій, сприяти їхньому розвитку та процвітанню.

Львівський ІТ Кластер створив спільноти, які успішно функціонують, такі як IT Law Community, CTO Community та Game Community, кожна з яких сприяє розвитку ІТ-галузі Львова. IT Law Community створена для реалізації спільних правових та законодавчих ініціатив для захисту інтересів ІТ-галузі. СTO Community – спільнота, яка об’єднує фахівців технологічної галузі зі схожими інтересами та обов’язками займаних посад (CTO, Deputy CTO, Director of Engineering, Technical Director, VP of Engineering, VP of Technology). Ще одна спільнота Львівського ІТ Кластера Game Community, націлена на підвищення рівня освіти, обмін досвідом, обговорення актуальних тем та ідей ігрової галузі. Метою створення спільнот є надання можливості працівникам однієї сфери об’єднатись для організації спільних проєктів та вирішення проблем спільноти, а також підвищення рівня знань, допомоги у прийнятті важливих рішень, оперативному обговоренні та консультаціях щодо професійних питань. Створюючи ці спільноти, Львівський ІТ Кластер акумулював досвід, яким готовий поділитись в межах Програми підтримки незалежних спільнот.

Незалежні ІТ-спільноти також впливають на розвиток ІТ-галузі у Львові, тому Львівський ІТ Кластер запускає Програму підтримки незалежних спільнот. З асоціацією вже є такі спільноти: CoffeeJUG, LvivCSS, Lviv Python Community, Pivorak, JavaDay Lviv. Програма підтримки незалежних спільнот надає можливість отримати допомогу від Львівського ІТ Кластера в організації та комунікації вашої спільноти в межах програми. Програма створена для активних та цілеспрямованих у своїй сфері компаній, які об’єднали своїх колег, створивши власну спільноту. Якщо у вас вже є власне ком’юніті, однак, при проведенні подій ви наштовхнулися на певні перешкоди, в рамках програми ви зможете знайти потрібне рішення. Команда Львівського ІТ Кластера здійснює підтримку незалежних спільнот на кожному етапі, пов’язаному з організацією подій, зокрема:

 • пошук приміщення для події;
 • вибір підрядника для технічного забезпечення;
 • рекомендації кейтеринг-сервісів;
 • надання інформації про відео, фото-сервіси; 
 • послуги синхронного перекладу; 
 • створення онлайн-платформи; 
 • залучення медиків та інших сервісів;
 • координація події нашим менеджером;

Система маркетингу та комунікації є невід’ємною частиною ефективного об’єднання, тому в межах Програми підтримки незалежних спільнот забезпечується необхідна маркетингова підтримка:

 • поширення анонсу про подію на сайті Львівського ІТ Кластера;
 • запуск кастомних рекламних кампаній в соціальних мережах;
 • взаємодія між спільнотами Кластера та вашими (спільна організація зустрічей, проєктів);
 • надання рекомендацій щодо ведення соцмереж від нашого SMM-менеджера;
 • залучення якісних маркетингових агенцій на умовах, нижчих за ринкові.
Щоб подати заявку, перейдіть за посиланням. 
Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер Стартує Програму Підтримки Незалежних Спільнот

Незалежні ІТ-спільноти – це об’єднання ІТ-спеціалістів, в межах яких учасники підвищують рівень знань, встановлюють зв’язки та обмінюються досвідом, використовуючи спільні зусилля для розвитку технологічної галузі у Львові. Розуміючи цінність таких об’єднань, Львівський ІТ Кластер запускає Програму підтримки незалежних спільнот, щоб надати будь-якому IT-ком’юніті експертну допомогу в організації та комунікації їхніх подій, сприяти їхньому розвитку та […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0b8d0b9-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180-d181d182d0b0d180d182d183d194-d0bfd180d0bed0b3d180d0b0_62f867a3ab749.png
Скопійовано!