15 Грудня, 2023
Час читання: 3 хв.

Львівський ІТ Кластер відкрив Центр ментального здоров’я для дітей

15 грудня запрацював Центр ментального здоров’я, де проходитимуть реабілітацію діти та підлітки, які потребують психологічної підтримки. У Центрі вони отримують безкоштовну фахову допомогу психотерапевтів, психіатрів та психологів. 

Заклад відкрили у межах проєкту UNBROKEN KIDS на базі дитячої лікарні Святого Миколая Першого медоб’єднання Львова. Це унікальна лікарня, де лікують дітей від народження до повноліття.

“Внаслідок російської агресії діти зазнають травм, втрачають здоров’я фізичне та психологічне. Важливо мати такий центр у структурі багатопрофільної лікарні: поки дитинка отримує лікування хірургічне чи травматологічне, з нею одразу починає працювати психолог”, – розповів Іван Міськів, керівник дитячої лікарні Святого Миколая.

Спільнота Львівського IT Кластера профінансувала всі витрати пов’язані з ремонтними роботами, а це близько 12 500 000 гривень. Роботи стосувались різних аспектів: від зміни систем водовідведення та каналізування до оснащення спец-обладнанням для різного виду терапії. Створення Центру ментального здоров’я підтримали Intrivo, JustAnswer, EPAM, DataArt, N-iX, Avenga, Leobit, Romexsoft, Teamvoy, SiTime, Product Madness, Binariks, фонди: On/go for\Good, Red Ventures, Stronger Than Ever.

“Дякую компаніям, які відгукуються на всі наші ідеї і пропозиції та підтримують ініціативу Victory Projects, куди також увійшов і Центр ментального здоров’я для дітей. Для нашої спільноти цей проєкт є критично важливим. Адже він безпосередньо впливатиме на якість життя теперішнього та майбутнього поколінь українців”, – зазначив Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера та член Наглядової ради благодійного фонду “Незламні”.

“Наш основний офіс знаходиться в США, тому нам вдалося об’єднати зусилля з американськими фондами Red Ventures та Stronger Than Ever, які підтримали цей проєкт. Вірю, що цей Центр допоможе нашим дітям подолати наслідки і зростати здоровими фізично та ментально”, – додає Надія Семен, директорка з міжнародного розвитку бізнесу компанії JustAnswer.

Зараз у центрі вже працює 10 фахівців: 5 психіатрів та 5 психологів. Ще частина фахівців у різних відділеннях лікарні консультує діток, які потребують допомоги психолога чи психіатра.

“Нам приємно бути частиною цього проєкту. Три місяці тому, під час Загальних зборів Кластера, я вперше почув про створення цього Центру та зрозумів, що наша компанія має бути його частиною. Радий, що це бажання підтримали наші партнери із Intrivo”, –   Ростислав Чорний, керівник департаменту Sales & Marketing у компанії Binariks.

Центр забезпечуватиме лікування на амбулаторній основі. Діти та підлітки зможуть отримати комплексну допомогу, проходити групові терапії, відвідувати індивідуальні консультації. Усі послуги будуть безкоштовні. Потрапити на лікування можна буде за скеруванням від сімейного лікаря.

“У цьому центрі проходять реабілітацію ті, хто завтра творитимуть наше майбутнє. Тут є майбутні лікарі, вчителі, керівники компаній та банків. Цей Центр і Центр ментального здоров’я для дорослих розбиває упередження щодо сприйняття психологічного здоров’я та революційно змінює ситуацію”,Олег Березюк, керівник психологічного напрямку реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ.

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер відкрив Центр ментального здоров’я для дітей

15 грудня запрацював Центр ментального здоров’я, де проходитимуть реабілітацію діти та підлітки, які потребують психологічної підтримки. У Центрі вони отримують безкоштовну фахову допомогу психотерапевтів, психіатрів та психологів.  Заклад відкрили у межах проєкту UNBROKEN KIDS на базі дитячої лікарні Святого Миколая Першого медоб’єднання Львова. Це унікальна лікарня, де лікують дітей від народження до повноліття. “Внаслідок російської […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/fb-stepana-klaster-10.png
Скопійовано!