23 Вересня, 2022
Час читання: 3 хв.

Львівський ІТ Кластер відкрив Офіс взаємодії у Києві

23 вересня у Києві відбулося відкриття Офісу взаємодії від Львівського ІТ Кластера. Це перше представництво спільноти поза межами Львова. Мета створення Офісу взаємодії – підсилити та покращити взаємодію ІТ-індустрії із владою різних рівнів. 

Львівський ІТ Кластер – найбільша технологічна спільнота України, яка об’єднала понад 240 ІТ-компаній. За понад 10 років роботи, Кластер приніс до Львова міжнародні заходи, освітні та інфраструктурні проєкти та багатомільйонні інвестиції. А після повномасштабного вторгнення, запустив серію Victory Projects, які спрямовані на допомогу внутрішньо переміщеним особам, підтримку ЗСУ, підсилення Повітряних Сил України та покращення рівня безпеки в області.

В умовах війни взаємодія влади та тех-індустрії має бути максимально тісною та активною. За вісім місяців повномасштабного наступу, ІТ-галузь демонструє силу та стійкість: галузь стала опорною для економіки країни, компанії донатять мільйони на потреби армії та країни та паралельно втілюють в життя нові проєкти. Тому важливо, щоб голос такої активної спільноти був почутий, а співпраця з владою стала сильнішою та системнішою. Саме такі цілі ставить перед собою Кластер. В Офісі взаємодії працюватиме окрема команда, до якої увійдуть кілька працівників, зокрема Government Affairs Director.

“Для нас запуск Офісу взаємодії – логічний крок у розвитку Кластера. Ми вже давно співпрацюємо з різними органами влади над спільними проєктами та ініціативами. Прикладом такої роботи є IT Generation – спільна ініціатива Мінцифри та Львівського ІТ Кластера. Завдяки проєкту понад дві тисячі українців можуть знайти себе в ІТ. Разом із Міністерством освіти та науки ми працюємо над удосконаленням шкільної програми з інформатики. Офіс взаємодії зробить нашу співпрацю із різними органами державної влади систематичнішою, ближчою та ще більш плідною”, – зазначає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Діяльність Офісу взаємодії також націлена на більш плідну роботу із ІТ-компаніями в Києві. Кластер втілює в життя низку проєктів, які виходять із запитів індустрії. Як результат, компанії спільноти стають учасниками низки ініціатив, які приближують нашу перемогу, мають змогу покращувати галузь зсередини, долучаються до трансформації тех-освіти, мають до доступ до унікальних досліджень ринку, бізнес-інструментів та стають учасниками спільноти, яку об’єднують спільні цінності.

“Переконаний, що робота Офісу взаємодії підсилить співпрацю Міністерства та Кластера щодо освітніх проєктів. Ми прагнемо створити в Україні великий ІТ-хаб, і це не можливо без якісної освіти, тому цьому питанню будемо приділяти багато уваги. Крім того, будемо разом працювати над вирішенням поточних питань та  викликів, які постають перед індустрією”, – заначає Олександр Борняков, заступник Міністра цифрової трансформації.

Зараз Кластер працює над наповненням команди Офісу взаємодії. Ця команда розвиватиме представництво спільноти у столиці та наповнюватиме його цікавими та цінними проєктами. Зараз триває пошук GA Director, який вміє будувати партнерства та розвивати якісні мережі контактів. Та PR Manager, який розвиватиме внутрішні комунікації спільноти, долучатиметься управління зовнішими комунікаціями та створюватиме PR-кампанії всеукраїнського масштабу.

Команда Львівського ІТ Кластера переконана, що запуск Офісу взаємодії ще більше згуртує індустрію, відкриє нові можливості та зробить ІТ-галузь ще більш стійкою, що позитивно вплине як на державу, так і на саму тех-сферу. Присутність Кластера у Києві дозволить спільноті бути більш залученою в справи цифровізації та підтримки тех-індустрії на державному рівні, більш детально вивчати потреби ринку і ділитись досвідом, набутим за 10 років роботи організації.

Відкриття Офісу взаємодії відбулося за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». 

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер відкрив Офіс взаємодії у Києві

23 вересня у Києві відбулося відкриття Офісу взаємодії від Львівського ІТ Кластера. Це перше представництво спільноти поза межами Львова. Мета створення Офісу взаємодії – підсилити та покращити взаємодію ІТ-індустрії із владою різних рівнів.  Львівський ІТ Кластер – найбільша технологічна спільнота України, яка об’єднала понад 240 ІТ-компаній. За понад 10 років роботи, Кластер приніс до Львова […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/lvivskyj-it-klaster-vidkryv-ofis-vzayemodiyi-u-kyyevi_63bd8416b5d67.jpeg
Скопійовано!