17 Березня, 2022
Час читання: 4 хв.

Львівський ІТ Кластер Відновлює Роботу Своїх Проєктів

Війна докорінно змінила нашу реальність. Команда Львівського ІТ Кластера з початком повномасштабного наступу росії на територію України трансформувала свою роботу, щоб надати допомогу та підтримку компаніям спільноти в цей непростий час. Проте, зараз ми намагаємося наскільки це можливо відновити роботу наших проєктів, адже життя триває, бізнес адаптується до реалій війни та працює, аби підтримати економіку країни. Розповідаємо, які проєкти Львівського ІТ Кластера відновлюють роботу та закликаємо компанії долучатися до ініціатив нашої спільноти.

Платформа Lviv Tech відновлює роботу

Lviv Tech – перша B2B-платформа, яка об’єднує IT-сектор України з клієнтами з усього світу. Це унікальний онлайн-простір з широким переліком технологічних компаній. Найближчим часом платформа відновить роботу маркетингової та PR-кампаній, аби нагадати міжнародним клієнтам, що ІТ-галузь України продовжує працювати, попри війну. А наші компанії готові до нових проєктів та замовлень. Сьогодні уже 57 компаній зареєструвались та заповнили свої профілі на платформі Lviv Tech. Найближчим часом реєстрація відновиться знову. Тому скористайтесь чудовою можливістю знайти клієнтів за кордоном.

Запуск освітніх проєктів

У кількох регіонах України відновився навчальний процес. В університетах навчання відбувається дистанційно. Для освітньої команди такий формат уже давно не є викликом. Тому ми відновлюємо роботу на всіх 17 бакалаврських програмах у трьох університетах: Львівській політехніці, ЛНУ ім. І. Франка та Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.

Найближчим часом ми запускаємо командну роботу студентів з менторами на п’яти програмах:

  • у Львівській політехніці це – Business Analytics and Data Science, DevOps and Project Management;
  • у ЛНУ ім. І. Франка це – Data Science and Intelligent Systems, HR Management;
  • у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності це – Cybersecurity.

Дякуємо, що зголошуєтеся ставати менторами навчальних програм. В цьому семестрі 40 наставників працюють із 53 командами. Зокрема, завдяки новим менторам, на напрямках Cybersecurity, DevOps та HR Management студенти вперше отримали змогу працювати з представниками ІТ-індустрії. Набір наставників ще триває, залишайте свої заявки за посиланням.

Збір аналітики ІТ-ринку, який працює в умовах війни

Дослідницький напрям Львівського ІТ Кластера не припиняв роботу з першого дня повномасштабної війни. IT Research Monitoring – це короткі систематичні опитування ІТ компаній. Зараз проєкт в активній фазі: цього тижня учасники нашої спільноти отримають звіт з результатами дослідження про роботу компаній під час війни. Крім того, уже планується наступне дослідження.

Закликаємо вас активно долучатися до опитувань, які проводяться в межах проєкту IT Research Monitoring. Адже кожне опитування стосується актуальної для галузі тематики. Ці дані дають найсвіжішу інформацію та зріз ринку для подальшого планування роботи компанії.

Відновлення зустрічей спільнот Львівського ІТ Кластера

Перед компаніями сьогодні чимало викликів. Релокейт, евакуація, пошук нових офісів та адаптація роботи в умовах війни. В такі моменти обмін досвідом і комунікація є вкрай важливими, тому Львівський ІТ Кластер відновлює зустрічі HR Community, щоб разом обговорити:

  • організацію та забезпечення стабільного морального стану працівників;
  • проблеми та переживання працівників;
  • досвід з підтримки ментального здоров’я;
  • реальні кейси подолання стресу;
  • рекомендації для працівників під час стресових ситуацій.

Давайте гуртуватись та ділитися досвідом, аби підтримати та допомогти один одному.

IT Club Loyalty розпочав видачу карток тимчасово переміщеним особам

Відновлює свою роботу програма лояльності IT Club Loyalty. Команда проєкту розпочинає видачу карток тимчасово переміщеним працівникам компаній, які є учасниками нашої спільноти. Власники картки отримують доступ до низки акцій, знижок та бонусів від понад тисячі партнерів. Це магазини, кафе, ресторани, готелі, медичні заклади тощо.

Крім того, команда IT Club Loyalty продовжує додавати нових партнерів до програми лояльності, особливо у тих областях, куди здійснили релокейт ІТ-компанії. Це не лише підтримає працівників ІТ-індустрії, а й українську економіку.

Реалізація IT Village

Мати надійний дім з надійним укриттям – сьогодні неабияка цінність. Звісно, війна внесла певні корективи в роботу над IT Village, що в селі Нагоряни, за 9 км від Львова. Але цей проєкт обов’язково буде реалізований. На 17 га знайде свою домівку кожен, хто бажає жити за містом в оточенні однодумців. Нагадаємо, що до війни ми розпочали третю чергу будівництва і обов’язково завершимо її після нашої перемоги. У IT Village кожен зможе обрати той тип будинку, який найкраще відповідає його потребам. Адже це місце, де цінують свободу рішень та індивідуальність.

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер Відновлює Роботу Своїх Проєктів

Війна докорінно змінила нашу реальність. Команда Львівського ІТ Кластера з початком повномасштабного наступу росії на територію України трансформувала свою роботу, щоб надати допомогу та підтримку компаніям спільноти в цей непростий час. Проте, зараз ми намагаємося наскільки це можливо відновити роботу наших проєктів, адже життя триває, бізнес адаптується до реалій війни та працює, аби підтримати економіку […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0b8d0b9-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180-d0b2d196d0b4d0bdd0bed0b2d0bbd18ed194-d180d0bed0b1d0be_62f8657996de3.png
Скопійовано!