11 Травня, 2022
Час читання: 3 хв.

Львівський ІТ Кластер відновлює роботу проєкту IT Village

Повномасштабний наступ Росії вплинув на всі сфери життя та бізнесу. Та за два місяці війни ми адаптувалися до нової реальності та продовжуємо працювати, аби мати змогу підтримувати державу, ІТ-індустрію та фахівців тех-сфери.

Сервіси моніторингу ринку нерухомості повідомляють, що у Львові відновилася робота на 71 зі 189 будівельних майданчиків. ІТ Village не став винятком. Проєкт відновлює роботу та відкриває можливість бронювання ділянки.

Чому відновлення будівельних робіт на часі

У Львові зараз перебуває понад 200 тисяч тимчасово переміщених осіб. У місті уже взялись за вирішення житлової проблеми та відкрили перше модульне містечко для переселенців. Це важливий крок для допомоги людям, які покинули свій дім через війну. Адже у ході повномасштабного наступу Росії в Україні пошкоджено або знищено 30% інфраструктури, розповідають у профільному Міністерстві. Відновлення стане щонайменше у 100 мільярдів доларів.

Цей інфраструктурний виклик ще більше підсилив актуальність проєкту ІТ Village. За приблизними оцінками, зараз у Львові та на Львівщині перебуває приблизно від 70 до 100 тисяч представників ІТ-галузі. Звісно не всі, хто переїхав, залишаться у Львові. Львівський ІТ Кластер вболіває за те, щоб якомога більша кількість спеціалістів змогли повернутися до рідних міст. Проте, буде певний відсоток людей, які залишаться у Львові. Відповідно, кількість ІТ-фахівців у місті точно зросте. Постане питання де вони будуть жити та чи будуть забезпечені усім для комфортного проживання.

Для Кластера це питання було одним із пріоритетів ще до війни. Тому в 2018 році ми розпочали проєкт IT Village – це сучасний заміський простір за 9 км від Львова, який має на меті об’єднати ІТ-професіоналів. Будинки поділені на 5 типів. Кожен тип відрізняється поверховістю та плануванням. Через повномасштабний наступ Росії, будівельні роботи припинилися. Проте зараз IT Village відновлює свою роботу.

 
1 / 5

Переваги життя в ІТ Village

Безпека завжди була пріоритетом для IT Village. Кожен тип будинку, який доступний у нашому проєкті, має можливість доукомплектації надійним укриттям на етапі проєктування чи навіть на ранніх етапах будівництва. Більшість мешканців уже спроєктували комфортні укриття в своїх будинках. Кожен учасник має змогу бути долученим до всіх етапів будівництва. Вони можуть разом з архітекторами спроєктувати внутрішнє планування будинку та надійне укриття під власні потреби.

Крім того, територія IT Village буде закритого типу та під цілодобовим наглядом охорони, також передбачено відеоспостереження по периметру.

Та головною перевагою ІТ Village є його спільнота. Проживання поруч з близькими по духу людьми, робить життя комфортнішим. Колеги тут стають друзями та сусідами, які разом організовують простір довкола себе, дбають про безпеку один одного та готові простягнути руку допомоги у будь-якій ситуації.

Що зараз відбувається на будівельному майданчику

Зараз в  ІТ Village триває третя черга будівництва. У будинках перших черг розпочалися фасадні роботи. Завдяки відновленню бронювання ділянки, ви можете у будь-який зручний для вас час відвідати територію ІТ Village та на власні очі побачити як може виглядати ваше майбутнє житло, поставити всі  питання, які хвилюють.

 
1 / 4

Якщо вас зацікавив цей проєкт і ви хочете відкрити для себе  ІТ Village, заповніть форму за посиланням нижче. З вами обов’язково зв’яжеться менеджер проєкту.

ФОРМА ТУТ

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер відновлює роботу проєкту IT Village

Повномасштабний наступ Росії вплинув на всі сфери життя та бізнесу. Та за два місяці війни ми адаптувалися до нової реальності та продовжуємо працювати, аби мати змогу підтримувати державу, ІТ-індустрію та фахівців тех-сфери. Сервіси моніторингу ринку нерухомості повідомляють, що у Львові відновилася робота на 71 зі 189 будівельних майданчиків. ІТ Village не став винятком. Проєкт відновлює […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0b8d0b9-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180-d0b2d196d0b4d0bdd0bed0b2d0bbd18ed194-d180d0bed0b1d0be_62f8644ac6569.png
Скопійовано!