1 Березня, 2022
Час читання: 2 хв.

Львівський ІТ Кластер Закликає ІТ-Компанії Долучатися до Ініціативи Tax Pay Forward

Шостий день Збройні сили України мужньо боряться з ворогом на землі та у небі, тисячі людей вступають до лав територіальної оборони, мільйони українців долучаються до волонтерського руху, а громадяни по усій Україні проявляють єдність і мужність, якою захоплюється весь світ.

Українські ІТ-спеціалісти зараз воюють на кіберфронті. А компанії, попри все, намагаються працювати. Це важливо для забезпечення обороноздатності нашої країни. Зараз необхідно, щоб кожен на своєму місці робив все можливе для боротьби з ворогом.

У квітні-травні підприємців третьої групи мають сплатити податки (Єдиний Соціальний Внесок та Єдиний Податок) за перший квартал 2022 року. Проте Львівський ІТ Кластер пропонує ІТ-підприємцям підтримати ініціативу tax pay forward. Закликаємо сплатити Єдиний Соціальний Внесок та Єдиний Податок не до 18 квітня  та 19 травня відповідно, а вже зараз. Заклик найперше стосується всіх ФОПів-контракторів, що співпрацюють з компаніями ІТ-Індустрії, фрілансерів, що користуються відповідними платформами для пошуку проєктів, а також підприємців, що розвивають власні продукти.

Державна соціальна сфера та місцеві ОТГ зазнали руйнівного удару внаслідок російського вторгнення. Вже зараз втрати інфраструктури та локальних бюджетів величезні. Проте, українці не здаються. Завдяки солідарному волонтерському руху, професійним об’єднанням, ми можемо надати додаткову підтримку місцевим бюджетам та соціальним органам там, де цього найбільше потребують.

Форвардна сплата податків підприємцями третьої групи допоможе не тільки державі, зокрема отримувачам соціальних виплат, а й місцевим органам влади, які зараз формують тил для Збройних сил України і територіальної оборони, опікуються гуманітарними викликами, допомагають тим, хто змушений покинути свій дім.

Сьогодні важливо сконцентрувати всі зусилля на допомогу армії та державі. Tax pay forward може стати важливим кроком у цьому напрямі. Адже кожен у межах своїх можливостей таким чином може проявити свою підтримку Україні.  

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер Закликає ІТ-Компанії Долучатися до Ініціативи Tax Pay Forward

Шостий день Збройні сили України мужньо боряться з ворогом на землі та у небі, тисячі людей вступають до лав територіальної оборони, мільйони українців долучаються до волонтерського руху, а громадяни по усій Україні проявляють єдність і мужність, якою захоплюється весь світ. Українські ІТ-спеціалісти зараз воюють на кіберфронті. А компанії, попри все, намагаються працювати. Це важливо для […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0b8d0b9-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180-d0b7d0b0d0bad0bbd0b8d0bad0b0d194-d196d182-d0bad0bed0bc_62f865aa12d42.png
Скопійовано!