1 Березня, 2023
Час читання: 3 хв.

Львівський ІТ Кластер запускає IT Meets – серію одноденних професійних конференцій

IT Meets – це одноденні події, які стосуються різних напрямів ІТ-індустрії для якісного обміну знаннями і досвідом, продуктивного нетворкінгу та розвитку культури професійних спільнот серед представників українського ІТ.

 

Впродовж останніх років Львівський ІТ Кластер організовував закриті зустрічі для професіоналів з ІТ-компаній, які входять до Асоціації. Запуск IT Meets – логічне продовження роботи Кластера у напрямку об’єднання професіоналів тех-спільноти та створення єдиного майданчика для якісного обміну знаннями. У цьому році заплановано вісім зустрічей IT Meets, які стосуватимуться різних напрямів тех-індустрії: Tech, Talent, Management, Product, Bizdev, Startups тощо. Зустрічі відбуватимуться в онлайн та офлайн форматах. Серед спікерів IT Meets будуть не лише фахівці різних напрямків ІТ, а й визнані експерти з суміжних галузей.

Перша IT Meets відбудеться вже 17 березня в офлайн форматі у Львові. IT Meets: Talent. Нова роль компаній в часи непевності буде присвячена роботі у турбулентні часи, налагодженню процесів всередині компанії, підтримці працівників, ментальному здоров’ю та головним трендам в HR-сфері у 2023. Це подія для  всіх, хто працює у сфері HR: Chief People Officers, очільники відповідних департаментів, People Partner, рекрутери, бренд-менеджери, HR-маркетологи, HR generalist, менеджери спільнот тощо.

Серед запрошених спікерів: 

  • Володимир Станчишин, психотерапевт;
  • Ярина Ключковська, медіатренерка, консультантка з комунікацій;
  • Роман Гапачило, Віце-президент Intellias з управління талантами;
  • Володимир Андрєєв, Talent Acquisition Manager в Impressit, активний волонтер, який закриває мільйонні збори.

“ІТ за цей рік показало надзвичайно високу адаптивність на усіх рівнях. І без HR-фахівців це точно було б в рази важче, адже вони працюють з головною цінністю нашої галузі – людьми. Тому перша зустріч в межах IT Meets присвячена темі HR. Фахівці сфери зберуться разом, щоб поділитися враженнями про цей рік, розповісти про свій досвід та перейняти новий, обговорити стратегії розвитку і просто підтримати один одного”, розповідає Леся Мандзевич, івент-директорка Львівського ІТ Кластера. 

“Для Львівського ІТ Кластера є надзвичайно важливим розвиток професійних спільнот. Вже кілька років ми всередині Кластера розвиваємо напрям з роботи професійними спільнотами серед кластерних компаній. В ці непрості часи бачимо запит на ширше обговорення та обмін досвідом всередині тех-спільноти. IT Meets це важливий майданчик, який не просто об’єднує в одному місці фахівців ІТ. Насамперед, це середовище однодумців, які підтримають та зрозуміють професійні болі та виклики один одного”, – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Перша IT Meets: Talent. Нова роль компаній в часи непевності відбудеться у Львові в офлайн форматі. Дізнатися більше про подію та придбати квиток можна за цим посиланням

Медіапарнерами IT Meets: Talent. Нова роль компаній в часи непевності є: robota.ua, Happy Monday, HURMA та Liga.net

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер запускає IT Meets – серію одноденних професійних конференцій

IT Meets – це одноденні події, які стосуються різних напрямів ІТ-індустрії для якісного обміну знаннями і досвідом, продуктивного нетворкінгу та розвитку культури професійних спільнот серед представників українського ІТ.   Впродовж останніх років Львівський ІТ Кластер організовував закриті зустрічі для професіоналів з ІТ-компаній, які входять до Асоціації. Запуск IT Meets – логічне продовження роботи Кластера у […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/it-meets_1200h630-sajt.png
Скопійовано!