27 Березня, 2020
Час читання: 2 хв.

Львівський ІТ Кластер Запускає Масове Тестування Населення на COVID-19

Львівський ІТ Кластер спільно з Львівською облдержадміністрацією запускають кампанію з масового тестування населення Львова та області на COVID-19.

У понеділок, 23 березня Львівський ІТ Кластер вперше запустив благодійний проєкт United for health, в межах якого ІТ-спільнота міста вирішила допомогти Львову та області у боротьбі з поширенням COVID-19. Всього за кілька днів учасники Кластера зібрали 3 мільйони гривень на закупівлю експрес-тестів на виявлення антитіл COVID-19. Перша партія тестів у кількості 20 000 надійде протягом 9 днів.

Масове тестування населення, Львівський ІТ Кластер вважає найбільш нагальною потребою міста та області на сьогодні. “ ІТ-спільнота – за розумні та дієві рішення. Усі ми перебуваємо на карантині, проте, навіть не здогадуємося якою є реальна статистика хворих на COVID-19 у місті та області. У деяких людей коронавірус може проходити безсимптомно, хтось лежить у медзакладах з іншими діагнозами, які теж можуть бути коронавірусом. Але щоб боротись з ним, нам потрібні цифри і максимальна кількість даних. Тому запровадження масового тестування експрес-тестами вважаємо дуже важливим кроком на цей момент” – Коментує Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.

Перші тестування пропонуватимуть пройти тим мешканцям Львова та області, які нещодавно повернулися з-за кордону та мають/мали симптоми ГРВІ, а також тим, які контактували з хворими раніше і за симптомами також підпадають під процедуру експрес-тестування. Тестування для всіх буде безкоштовним і проводитиметься виїзними пересувними лабораторіями. Медичні бригади складатимуться з лікаря, медсестри, поліцейського та водія. Весь процес тестування буде відбуватися за протоколами МОЗ, а також кращими практиками Пд. Кореї та Німеччини. За словами Степана Веселовського, усі дані про тести та їх результати будуть занесені лабораторіями у відповідні бази даних, які будуть ретельно аналізуватись, а після проведення великої кількості тестів (10-20 тис.), буде змога навіть робити прогнози щодо завантаженості тих чи інших медзакладів. Також буде можливість виділити окремі геолокації швидкого поширення вірусу, на які потрібно буде звернути особливу увагу.

Провести таке тестування – справа не одного дня і на це знадобиться немало зусиль, проте, я впевнений, що ці зусилля дадуть той результат, на який ми очікуємо – збережене здоров’я і життя мільйонів українців. Вдячний за небайдужість і соціальну відповідальність Львівському ІТ Кластера”. – Коментує співпрацю Максим Козицький, голова ЛОДА.

Під час першого пілотного етапу масового тестування заплановано провести 10 тис. експрес-тестів. Після цього кампанія масового тестування перейде на постійний режим роботи. 
Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер Запускає Масове Тестування Населення на COVID-19

Львівський ІТ Кластер спільно з Львівською облдержадміністрацією запускають кампанію з масового тестування населення Львова та області на COVID-19. У понеділок, 23 березня Львівський ІТ Кластер вперше запустив благодійний проєкт United for health, в межах якого ІТ-спільнота міста вирішила допомогти Львову та області у боротьбі з поширенням COVID-19. Всього за кілька днів учасники Кластера зібрали 3 […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0b8d0b9-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180-d0b7d0b0d0bfd183d181d0bad0b0d194-d0bcd0b0d181d0bed0b2_62f86def8e008.png
Скопійовано!