4 Вересня, 2023
Час читання: 2 хв.

Львівський ІТ Кластер запускає менторську платформу для СЕО

Founders’ Dialogue – новий проєкт Львівського ІТ Кластера, мета якого об’єднати засновників та СЕО компаній для обміну досвідом, нетворкінгу між компаніями різного розміру та розвитку менторської культури всередині спільноти. Проєкт запустили у відповідь на запит компаній-учасниць, який виник під час Стратегічної сесії Кластера.

Менторська програма дасть змогу СЕО компаній-учасниць Львівського ІТ Кластера вільно спілкуватись про всі складові ведення бізнесу, ділитися досвідом та успішними практиками. Цей сервіс допоможе топ-менеджерам знайти ментора серед керівників компаній, які є прикладом для них та провести індивідуальну зустріч. 

В межах закритої платформи СЕО зможуть забронювати онлайн або офлайн-сесію з обраним наставником, щоб обговорити можливі бізнес-виклики та розглянути під іншим кутом питання, які хвилюють. Після реєстрації на платформі, учасники отримають доступ до консьєрж-сервісу. Він допоможе у будь-який час отримати всю необхідну інформацію, узгодити деталі та час зустрічі тощо.

“Founders’ Dialogue створить цінне середовище для нетворкінгу між СЕО ІТ-компаній різних розмірів і буде сприяти розвитку менторської культури всередині нашої спільноти. Цей проєкт народився як відповідь на запит учасників Кластера під час Стратегічної сесії, і ми раді втілити такий позитивний запит. Відзначу, що однією з переваг проєкту є те, що кожен учасник може одночасно бути і ментором, і менті, оскільки ця платформа покликана сприяти обміну досвідом та розширення мережі корисних зв’язків в ІТ-індустрії. Переконаний, що проєкт стане надзвичайно корисним для всіх учасників,” – зазначає СЕО Львівського ІТ Кластера Степан Веселовський.

Founders’ Dialogue – проєкт, який має цінність як для менторів, так і для менті. Менті зможуть отримати необхідну мотивацію, перейняти досвід інших топ-менеджерів компаній Кластера та уникнути поширених помилок. А також обговорити виклики в часи тотальних змін та реальні кейси, розуміння яких допоможе розширювати горизонти своєї компанії. 

Цінність проєкту для менторів у тому, що вони зможуть не лише допомагати зростати іншим бізнесам, але й глибше зрозуміти власну експертизу та визначити напрямки свого розвитку. Крім того, допомога в досягненні успіхів колегам ‒ це також вагомий внесок ментора у розвиток ІТ-індустрії в регіоні, долучення до розвитку ІТ-спільноти Львова як міста з концентрацією високотехнологічних компаній, де створюються інноваційні продукти та послуги. 

Більше про менторську програму для СЕО дізнавайтеся на сторінці Founders’ Dialogue

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер запускає менторську платформу для СЕО

Founders’ Dialogue – новий проєкт Львівського ІТ Кластера, мета якого об’єднати засновників та СЕО компаній для обміну досвідом, нетворкінгу між компаніями різного розміру та розвитку менторської культури всередині спільноти. Проєкт запустили у відповідь на запит компаній-учасниць, який виник під час Стратегічної сесії Кластера. Менторська програма дасть змогу СЕО компаній-учасниць Львівського ІТ Кластера вільно спілкуватись про […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/novyna_na_sajt-1.png
Скопійовано!