7 Червня, 2019
Час читання: 3 хв.

Львівським Школярам Показали, Як Працюють ІТ-компанії

Завершився черговий сезон IT Future – проєкту, який покликаний привідкрити занавіс роботи в ІТ для підлітків. Школярі з 15 шкіл відвідали з екскурсіями офіси львівських ІТ-компаній, поспілкувалися з девелоперами та менеджерами, побачили роботу компаній зсередини та мали змогу розвіяти усі стереотипи про “айтішників” та знайти відповіді на будь-які запитання.

Цього року проєкт IT Future змінив свій формат, і замість поїздок і лекцій в школах біля 300 учнів зі шкіл Львівської області завітали в офіси до SoftServe, Sombra, N-iX, PLVision, Intellias, InoXoft, EPAM, DataArt, та Lohika. В ході екскурсій дітям розповідали про особливості роботи різних технічних спеціальностей, вони дізнались чим відрізняється робота Team Lead спеціаліста від Lead Architect та розпитали про те, де і чому вчитись, щоб потрапити в ІТ. З відповіддю на ці питання також допомагали менеджери Львівського ІТ Кластера, які презентували школярам нові навчальні програми у Львівській Політехніці (Системи штучного інтелекту, Інтернет речей, Робототехніка, Бізнес аналітика та наука про дані, Кібербезпека), в ЛНУ ім.І.Франка (Великі дані та інтелектуальні системи, Кібербезпека, Статистистичний аналіз даних, Інженерія програмного забезпечення, Великі дані та Комп’ютерні науки), в Університеті безпеки життєдіяльності (Кібербезпека) та в УКУ (Комп’ютерні науки).

iras7551

Для участі в IT Future обираються школи на основі результатів ЗНО з математики за попередні роки. Олег Гергіль, менеджер проєкту IT Future розповів: “Цього року ми вирішили розширити проєкт і залучили обласні школи. Нам важливо, щоб якомога більше учнів змогли побачити процес зсередини та поспілкуватись безпосередньо з фахівцями. Екскурсії в офіси ІТ компаній допомагають школярам наочно побачити усі переваги навчання та роботи в ІТ-індустрії.”

Львівські ІТ-компанії радо підтримали цю освітню ініціативу, адже цей проєкт – інвестиція в майбутніх кваліфікованих спеціалістів, яких завжди бракує на ринку праці. Юлія Бобенко, People Operations Specialist в InoXoft поділилася враженнями від участі в проєкті: “Ми в InoXoft обожнюємо корисні ініціативи. IT Future – одна з них. Це можливість, завдяки якій, ми, як компанія, можемо ділитись своїм досвідом та ентузіазмом до справи, яку ми любимо. А для школярів – познайомитись зі світом IT та пізнати його зсередини. Ми були раді бачити нових гостей в нас та знайомству з нашою InoXoft family.”

iras7502

Вчителі, які супроводжували дітей на екскурсіях також поділилися позитивними враженнями від поїздок. Мар’яна Лукомська, вчителька інформатики Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів розказує: Важливим моментом було ознайомлення з вимогами, які висуваються до майбутніх працівників. Зокрема наголошувалось на високому рівні володіння англійською мовою, оскільки працівники компанії безпосередньо спілкуються  із закордонними клієнтами та співробітниками. Крім того, компанія створює комфортні умови для саморозвитку кожного працівника – є багато внутрішніх навчальних програм, навчальних курсів, міжнародних тестувань за різними напрямами. Позитивних вражень у старшокласників було чимало.”

Наступний сезон IT Future розпочнеться в вересні 2019 року. Організатори планують залучити ще більше ІТ-компаній різного спрямування та привезти школярів з 15 шкіл регіону в офіси Львівських “айтішок”. Якщо ви хочете, щоб ваша школа взяла участь у ІТ Future, пишіть менеджеру проєкту Олегу Гергілю на oleh.herhil@itcluster.lviv.ua.

До зустрічі у вересні!

Поділитися статтею:
Львівським Школярам Показали, Як Працюють ІТ-компанії

Завершився черговий сезон IT Future – проєкту, який покликаний привідкрити занавіс роботи в ІТ для підлітків. Школярі з 15 шкіл відвідали з екскурсіями офіси львівських ІТ-компаній, поспілкувалися з девелоперами та менеджерами, побачили роботу компаній зсередини та мали змогу розвіяти усі стереотипи про “айтішників” та знайти відповіді на будь-які запитання. Цього року проєкт IT Future змінив […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/lvivskym-shkolyaram-pokazaly-yak-praczyuyut-it-kompaniyi_62f96aed4442e-scaled.jpeg
Скопійовано!