30 Листопада, 2023
Час читання: 2 хв.

Mantis Analytics – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Mantis Analytics – платформа на основі штучного інтелекту, яка в реальному часі моніторить інформаційний простір. Mantis забезпечує організації надійними та дієвими даними, збагаченими глибокою аналітикою, для управління фізичними та інформаційними ризиками.

Стартап виник як волонтерська ініціатива у відповідь на розгортання Росією повномасштабної війни проти України. Mantis Analytics випробовувала свої технології для вирішення критичних завдань, співпрацюючи з урядовими установами, медіа, аналітичними центрами та компаніями, що займаються інформаційною безпекою. Увага стартапу зосереджена на застосуванні технологій для вирішення складних контекстуальних завдань, пов’язаних з менеджментом інформаційних та фізичних ризиків.

“Ми вдячні Lviv IT Cluster за довіру та працю на користь посилення української ІТ-екосистеми. Сьогодні ІТ – це не лише ефективні та стійкі бізнеси, джерело надходжень грошей до економіки, але й новітні розробки, які працюють на користь нашої спільної перемоги над ворогом. Mantis Analytics народився саме як така ініціатива у сфері інформаційної безпеки та менеджменту ризиків. Ми сподіваємось, що посилимо кластер своїм вкладом, проєктами та ідеями,” – каже Максим Терещенко, СЕО, Mantis Analytics.

“Радий, що Mantis Analytics тепер у спільноті Кластера. Ми продовжуємо об’єднувати компанії для запуску вражаючих проєктів та генерування ідей заради розвитку технологічної галузі та України. Як показує досвід, спільно ми можемо значно більше. З нетерпінням очікую нашої подальшої співпраці”, – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.
Поділитися статтею:
Mantis Analytics – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Mantis Analytics – платформа на основі штучного інтелекту, яка в реальному часі моніторить інформаційний простір. Mantis забезпечує організації надійними та дієвими даними, збагаченими глибокою аналітикою, для управління фізичними та інформаційними ризиками. Стартап виник як волонтерська ініціатива у відповідь на розгортання Росією повномасштабної війни проти України. Mantis Analytics випробовувала свої технології для вирішення критичних завдань, співпрацюючи […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/rev4715-2.jpg
Скопійовано!