25 Лютого, 2022
Час читання: 2 хв.

Мільйони Гривень на ЗСУ: Як ІТ-Спільнота Підтримує Армію

Масштабне вторгнення РФ в Україну, загострення ситуації на кордонах, напад на українські міста об’єднали ІТ-спільноту для надання підтримки Збройним силам України. Попри напружену ситуацію український ІТ-бізнес докладає всіх зусиль, щоб продовжувати працювати, сплачувати податки до держбюджету та підтримувати економіку країни в найважчі часи. Крім цього ІТ-компанії жертвують мільйони гривень на потреби армії. Розповідаємо більш детально як задонатити, які фонди є надійними, та хто одним із перших долучився до ініціативи.

В часи не тільки військової але й інформаційної війни важливо мати доступ до актуальних та перевірених джерел інформації, переліку благодійних організацій та фондів. Одним з таких фондів є “Повернись живим”, який активно підтримує армію та проводить збір коштів. Більшість ІТ-компаній та бізнесу користуються саме цим фондом, проте є й ті, хто донатить напряму.

Учасники Кластера, вже перерахували кілька мільйонів гривень на підтримку армії. Компанії BotsCrew, GlobalLogic та Yalantis перерахували по 1 мільйону гривень кожна в фонд “Повернись живим”

Компанія Intellias здійснила благодійний внесок на суму 600 000 грн через фонд “Повернись живим”. N-iX – 1,8 млн українським військовим, із них – 900 000 грн фонду  “Повернись живим” та на суму 270 000 грн передали компʼютерної техніки військовим; 630 000 грн – на закупівлю мобільних комплексів спостереження. 

Компанія Avenga активно співпрацює з волонтерськими організаціями. На даний момент в рамках співпраці з Львівським ІТ Кластером та фондом “Повертайся Живим” компанія комплектує на потреби армії комп’ютерну техніку з переліку необхідної; Також компанія передасть грошову допомогу у розмірі 2 300 000 грн. Ці кошти компанія зібрала буквально всього день – з них 1 700 000 зібрали спеціалісти Avenga, віддавши свої винагороди.

У 2021 році, ELEKS cпрямував 683 тисячі грн у фонд “Повернись живим” (не враховуючи особисті внесник спеціалістів), а січень-лютий 2022 року 560 тисяч грн. В компанії обіцяють, що підтримуватимуть ЗСУ на постійній основі щонайменше до кінця року.

 

Softserve регулярно підримує армію через благодійний фонд “Відкриті Очі”. Минулого тижня, компанія оголосила спільний збір техніки на потреби ЗСУ разом із Львівським ІТ Кластером.

 

Хочемо наголосити, що незважаючи на події останніх днів бізнес продовжує працювати. Команда Львівського ІТ Кластера стежить за усіма подіями та не залишається осторонь. Ми готові надати підтримку та допомогу усім ІТ-компаніям у різних куточках України, незалежно від того чи є вони учасниками спільноти. Адже нині спокій, єднання та підтримка важливі так само, як танки, бойові машини піхоти, бронетранспортери і протитанкові ракетні комплекси.

 

Підтримати ЗСУ сьогодні можна також на Офіційному порталі Міноборони, який приймає як прямі благодійні внески, так і матеріально технічне та медичне забезпечення.

 

Фото: Фонд “Повернись живим”

Поділитися статтею:
Мільйони Гривень на ЗСУ: Як ІТ-Спільнота Підтримує Армію

Масштабне вторгнення РФ в Україну, загострення ситуації на кордонах, напад на українські міста об’єднали ІТ-спільноту для надання підтримки Збройним силам України. Попри напружену ситуацію український ІТ-бізнес докладає всіх зусиль, щоб продовжувати працювати, сплачувати податки до держбюджету та підтримувати економіку країни в найважчі часи. Крім цього ІТ-компанії жертвують мільйони гривень на потреби армії. Розповідаємо більш детально […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bcd196d0bbd18cd0b9d0bed0bdd0b8-d0b3d180d0b8d0b2d0b5d0bdd18c-d0bdd0b0-d0b7d181d183-d18fd0ba-d196d182-d181d0bfd196d0bbd18cd0bdd0bed182_62f865d476004.png
Скопійовано!