29 Червня, 2022
Час читання: 4 хв.

Мінцифра та Львівський ІТ Кластер запускають новий проєкт IT Generation для навчання ІТ-спеціальностям

Міністерство цифрової трансформації разом із партнерами, компанією Binance та Львівським ІТ Кластером, запускає новий проєкт IT Generation. Завдяки ньому українці зможуть безоплатно отримати професію у сфері IT.  В Україні наразі нараховується більше 10 млн внутрішньо переміщених осіб, а ІТ залишається однією з небагатьох індустрій, які продовжують стабільно працювати та розвиватися. Незважаючи на повномасштабну війну, українські ІТ-компанії зберігають свої потужності, виконують контракти, а отже потребують кваліфікованих працівників.

Навчання за програмою триватиме від 2 до 6 місяців. У проєкті зможуть взяти участь громадяни України віком від 21 до 60 років, які не здобувають формальну освіту та не мають кваліфікації й досвіду роботи в ІТ.  Рекомендований рівень володіння англійською мовою  В1 (середній).

Учасники програми матимуть можливість вивчати:

Blockchain Development, FrontEnd, QA, JavaScript, Python, Java, а також нетехнічні програми: ProjectProduct Management, UX/UI design, Digital Marketing, Business Analysis, HR.

Основна мета IT Generation — допомогти талановитим українцям знайти себе в одній з найперспективніших сфер, продовжити працювати та розвивати українську економіку заради перемоги та успішного майбутнього нашої держави.

“ІT Generation – великий та важливий проєкт для українців та нашої економіки. Він дозволить тисячам наших громадян освоїти нову професію у сфері IT, отримавши безкоштовну якісну освіту. Так ми зможемо вирішити кадрову проблему в IT, що дозволить галузі  розвиватися швидше. Не менш важливо й те, що ІT Generation дасть можливість людям, що втратили роботу через війну, знайти себе в новій перспективній галузі”, вважає Михайло Федоров, віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації України.

“Освіта один із головних напрямків роботи Львівського ІТ Кластера. Ми займаємося вдосконаленням навчання у вищих навчальних закладах Львова з 2016 року. І вже маємо на рахунку тисячі студентів та сотні працевлаштованих випускників. Тобто, ми знаємо як працювати з освітнім напрямом, аби він приніс позитивний результат і світчерам, і ІТ-індустрії. Для нас ІТ-Generation — це спосіб підтримати тих, кого війна зачепила особливо болісно та допомогти їм опанувати нову професію. Крім того, це ще важлива ініціатива, яка підтримає ІТ-галузь України”, зазначає Іван Бабічук, голова Наглядової ради Львівського ІТ Кластера.

Проєкт реалізується за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Проєкту “Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні”.

Міністерство цифрової трансформації  

Міністерство цифрової трансформації  було створене у вересні 2019 року. Його мета   перетворити Україну на цифрову державу. Ключовий проєкт Мінцифри екосистема Дія, що складається з мобільного застосунку, порталу та інших сервісів. У Дії Мінцифра запустила перший у світі цифровий паспорт, що є повним аналогом звичайного, найшвидшу реєстрацію бізнесу, комплексну послугу для батьків єМалятко та багато інших послуг. Ще один важливий проєкт  Дія.City  унікальний правовий та податковий простір для IT-компаній. Після повномасштабного вторгнення росії, Мінцифра розпочала першу у світі діджитал-війну проти агресора.

Компанія Binance

Binance це провідна світова блокчейн-екосистема та постачальник криптовалютної інфраструктури з комплексом фінансових продуктів, що включає найбільшу за обсягом біржу торгівлі цифровими активами. Платформа Binance, якій довіряють мільйони людей у світі, має на меті допомогти користувачам здобути свободу грошей. Вона пропонує унікальний портфель криптовалютних продуктів та можливостей. Серед них: торгівля та фінанси, освіта, дослідження, благодійність, інвестиції та інкубація, децентралізація та інфраструктурні рішення, а також багато іншого. Для отримання більш детальної інформації відвідайте веб-сайт Binance.com.

Львівський IT Кластер

Львівський ІТ Кластер це найбільша ІТ-спільнота України, учасниками якої є понад 220 тех-компаній. Впродовж 10 років Кластер запускає та втілює в життя в проєкти з розвитку профільної освіти, підтримки стартапів, інфраструктурного розвитку міста і забезпечення комфортних умов для життя та ведення бізнесу в місті. Після повномасштабного наступу Росії у Кластері з’явилася низка проєктів, які допомагають ЗСУ, посилюють рівень безпеки та обороноздатності Львівщини та підтримують тимчасово переміщених осіб.

Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України”

Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” (USAID CEP) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Проєкт “Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні”

Проєкт “Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні” (Проєкт підтримки Дія) впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за фінансової підтримки Швеції. “Проєкт підтримки Дія” розпочав роботу у 2021 році і спрямований на подолання цифрового розриву між поколіннями та різними соціальними групами. Його головна мета підвищити доступність нових цифрових рішень, щоб кожен чоловік та жінка в Україні могли користуватися електронними послугами та ніхто не залишився поза увагою.
 
Поділитися статтею:
Мінцифра та Львівський ІТ Кластер запускають новий проєкт IT Generation для навчання ІТ-спеціальностям

Міністерство цифрової трансформації разом із партнерами, компанією Binance та Львівським ІТ Кластером, запускає новий проєкт IT Generation. Завдяки ньому українці зможуть безоплатно отримати професію у сфері IT.  В Україні наразі нараховується більше 10 млн внутрішньо переміщених осіб, а ІТ залишається однією з небагатьох індустрій, які продовжують стабільно працювати та розвиватися. Незважаючи на повномасштабну війну, українські […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bcd196d0bdd186d0b8d184d180d0b0-d182d0b0-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0b8d0b9-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180-d0b7d0b0d0bf_62f863adac80f.png
Скопійовано!