18 Листопада, 2021
Час читання: 2 хв.

Мінцифри та Львівський ІТ Кластер Підписали Меморандум про Співпрацю над Проектом 360 Tech Ecosystem Overview

Співпраця стосується дослідження IT Research, яке проводить Львівський ІТ Кластер та платформи 360 Tech Ecosystem Overview від Мінцифри. Кооперацію в рамках цього проєкту закріпили підписанням відповідного меморандуму.

Відтак, дані дослідження IT Research, яке містить найактуальнішу інформацію про компанії, їхню кількість та профайл спеціалістів галузі, публікуватимуть на платформі 360 Tech Ecosystem Overview онлайн-порталі для пошуку бізнес-інформації про ІТ-компанії та загалом технологічну екосистему України.

Звіт IT Research актуалізує дані Платформи, що дозволить мати максимально точну картину про компанії не тільки Львова, а й Івано-Франківська, адже у в цьогорічному IT Research 6.0 досліджуються ІТ-індустрії цих двох міст.

«Ми проводимо незалежне аналітичне дослідження IT Research уже вшосте. Залучення цих даних до онлайн-платформи 360 Tech Ecosystem Overview покращить та підсилить інформацію, яка вже є на платформі. Зокрема, дасть більш точну картину того, що реально відбувається на ринку Львова. Це дозволить ефективніше взаємодіяти та розвиватись всім учасникам ІТ- індустрії країни», зазначає Степан Веселовський, СЕО, Львівського ІТ Кластера.

«Ми дуже раді, що Львівський ІТ Кластер долучився до надважливого спільного проєкту Міністерства цифрової трансформації України разом з провідними українськими ІТ-спільнотами навколо створення відкритої онлайн платформи технологічної екосистеми України. Цей важливий крок дозволить Україні увійти до спільної європейської екосистеми стартапів та більш потужно проявитись на світовому ІТ-ринку», зазначає Антон Мельник, керівник проєкту Технологічної Екосистеми України.

IT Research це масштабне дослідження, яке проводить Львівський ІТ Кластер вже 6 років поспіль. Звіт простежує тенденції ІТ-ринку, зміни в індустрії та її вплив на економіку міста. Зокрема, дослідження містить інформацію про кількість компаній та ІТ-фахівців у місті, дає актуальні дані про портрет спеціалістів галузі.

Також цьогорічний IT Research буде містити дані про ефективність дистанційної  роботи ІТ-спеціалістів, вплив карантину на умови праці та ставлення до вакцинації понад двох тисяч працівників на кількох сотень компаній зі Львова та Івано-Франківська.

Поділитися статтею:
Мінцифри та Львівський ІТ Кластер Підписали Меморандум про Співпрацю над Проектом 360 Tech Ecosystem Overview

Співпраця стосується дослідження IT Research, яке проводить Львівський ІТ Кластер та платформи 360 Tech Ecosystem Overview від Мінцифри. Кооперацію в рамках цього проєкту закріпили підписанням відповідного меморандуму. Відтак, дані дослідження IT Research, яке містить найактуальнішу інформацію про компанії, їхню кількість та профайл спеціалістів галузі, публікуватимуть на платформі 360 Tech Ecosystem Overview – онлайн-порталі для пошуку […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bcd196d0bdd186d0b8d184d180d0b8-d182d0b0-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0b8d0b9-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180-d0bfd196d0b4_62f8675156f02.png
Скопійовано!