11 Листопада, 2022
Час читання: 2 хв.

MindCraft AI приєднується до Львівського ІТ Кластера

MindCraft ai – це консалтингова компанія з особливим фокусом на аналітиці даних та машинному навчанні. Команда засновників має 20-річний досвід з розробки програмного забезпечення та наукові ступені в Програмуванні та Прикладній Математиці.

Широкий досвід в сфері обробки даних, а також сильне портфоліо в Штучному Інтелекті та Машинному Навчанні дозволили MindCraft зарекомендувати себе як успішний консалтинговий бутік у сфері AI & ML. Піклуючись про кожен аспект розробки програмного забезпечення, компанія створює нейронні мережі, алгоритми на основі даних, модулі, моделі, прототипи та компоненти, використовуючи новітні технології та інструменти.

З 2017 року MindCraft встигли розробити та реалізувати більше ніж 40 проєктів для клієнтів з США та Європи, включаючи як малі бізнеси, так і компанії зі списку Fortune 500. Центральний офіс компанії знаходиться у Львові, але при цьому MindCraft побудували успішну команду, яка здатна працювати віддалено у будь-якому куточку світу, що періодично і відбувається.

“Ми раді долучитися до Львівського ІТ Кластера в цей непростий час. Сподіваємося, що цей крок посприяє розвитку аналітики даних в Україні, і нашої компанії як активної частинки української Data Science спільноти,” – зазначає Andy Bosyi, CEO MindCraft.

“Ми рухаємось до своєї амбітної місії – сприяти перетворенню Львова в технологічний хаб світового масштабу, і ця ціль об’єднала вже понад 250 ІТ-компаній. Вітаю нового учасника Кластера – MindCraft та сподіваюсь на плідну співпрацю для розвитку ІТ-індустрії,” – каже Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
MindCraft AI приєднується до Львівського ІТ Кластера

MindCraft ai – це консалтингова компанія з особливим фокусом на аналітиці даних та машинному навчанні. Команда засновників має 20-річний досвід з розробки програмного забезпечення та наукові ступені в Програмуванні та Прикладній Математиці. Широкий досвід в сфері обробки даних, а також сильне портфоліо в Штучному Інтелекті та Машинному Навчанні дозволили MindCraft зарекомендувати себе як успішний консалтинговий […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/mindcraft-ai-pryyednuyetsya-do-lvivskogo-it-klastera_63bd823ca76b9.png
Скопійовано!