3 Грудня, 2021
Час читання: 2 хв.

Міністерство Освіти і Науки України Підписало Меморандум про Співпрацю з Компанією EPAM Україна

23 листопада МОН та ІТ-компанія ЕРАМ Україна підписали меморандум про співпрацю у сфері розвитку освітніх технологій. Меморандум  передбачає обмін інформацією та досвідом, участь у заходах, присвячених реформі освіти та науки, сприяння підвищенню якості освіти завдяки використанню цифрових рішень.

 

Зниження бар’єрів в освіті та подолання цифрової нерівності сьогодні є пріоритетним завданням для об’єднання зусиль держави та бізнесу. Проблема цифрової нерівності має світовий масштаб. Особливо відчутною вона стала в Україні під час пандемії та переходу закладів освіти на дистанційне навчання. На початку року Державна служба якості освіти провела онлайн-анкетування щодо організації дистанційного навчання у школах в 2020/2021 навчальному році. 22% респондентів відзначили низьку  якість інтернет-зв’язку як перешкоду освітньому процесу. Окрім цього, 8,8% батьків зазначили, шо в їхніх родинах відсутній комп’ютер. Про проблеми технічного характеру засвідчили і 53% опитаних вчителів.

EPAM приєднується до створення рівних можливостей для доступу до освіти для дітей із сільської місцевості. Першим проєктом такої підтримки стане допомога з технічним оснащенням шкіл в областях, де є представництва компанії. Питання, які саме школи отримають техніку, вирішуватимуть органи місцевого самоврядування, зважаючи на нагальність потреб. До кінця року сільським школам буде передано до 100 одиниць комп’ютерної техніки – стаціонарні комп’ютери та ноутбуки. Перша партія спрямовується на потреби шкіл Хмельницької області. В подальших планах – інші області країни. Партнером із  передачі техніки закладам освіти виступить міжнародний благодійний фонд «Карітас України».

for-fb12-02
«Підтримка молоді та розвиток освіти є одним з ключових напрямів сталого розвитку. Щороку EPAM інвестує в розвиток освіти, підтримує партнерські проєкти та створює свої. Відповідаючи на виклики часу, швидкий перехід в дистанційне навчання, ми маємо допомогти освітній системі України  бути сучасною, зокрема і у використанні цифрових інструментів та рішень. А також переконатися в доступності цих інструментів для всіх учасників освітнього процесу», – коментує Сергій Рожок, виконавчий директор  ЕРАМ Україна.

«Щодня ми працюємо над тим, аби освітнє середовище було сучасним, мотивувальним і цифровим. Сьогодні важко уявити реалізацію багатьох процесів, завдань без сучасного гаджета, і освіта тут не є винятком. Ми вже почали забезпечувати педагогічних працівників шкіл ноутбуками в рамках проєкту “Ноутбук кожному вчителю”. Проте ми не зупиняємося на цих можливостях і постійно шукаємо партнерів, соціально відповідальний бізнес, який зможе долучитися до допомоги школам і освіті загалом. Ми вдячні нашим партнерам – компанії ЕРАМ Україна за готовність підтримувати цифрову трансформацію освіти», – зазначив заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький.

Поділитися статтею:
Міністерство Освіти і Науки України Підписало Меморандум про Співпрацю з Компанією EPAM Україна

23 листопада МОН та ІТ-компанія ЕРАМ Україна підписали меморандум про співпрацю у сфері розвитку освітніх технологій. Меморандум  передбачає обмін інформацією та досвідом, участь у заходах, присвячених реформі освіти та науки, сприяння підвищенню якості освіти завдяки використанню цифрових рішень.   Зниження бар’єрів в освіті та подолання цифрової нерівності сьогодні є пріоритетним завданням для об’єднання зусиль держави […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bcd196d0bdd196d181d182d0b5d180d181d182d0b2d0be-d0bed181d0b2d196d182d0b8-d196-d0bdd0b0d183d0bad0b8-d183d0bad180d0b0d197d0bdd0b8-d0bf_62f86702695fc.png
Скопійовано!