26 Серпня, 2022
Час читання: 1 хв.

Міжнародна ІТ-компанія ELEKS відкриває новий офіс у Спліті, Хорватія

24 серпня 2022 року ELEKS, провідний постачальник програмного забезпечення, відкрив свій перший офіс у Хорватії.

Новий центр розробки в Спліті посилить присутність компанії у регіоні й розширить партнерські відносини з новими клієнтами в Південно-Східній Європі. Це свідчить про намір ELEKSу посилити глобальну технічну команду за допомогою нових талановитих інженерів. ELEKS – це глобальна компанія з розробки програмного забезпечення, що має 17 офісів у 13 країнах і на 3 континентах, включаючи захід України, Польщу, Німеччину, Естонію, Хорватію, Великобританію, США, Канаду та ОАЕ.

“Рішення розширити присутність компанії в Хорватії було логічним кроком у нашій стратегії розвитку бізнесу, каже Андрій Крупа, Chief Executive Officer в ELEKS. Ми можемо ще більше розширити штат і можливості в наших відділах розробки програмного забезпечення, професійних послуг і підтримки клієнтів, а також збільшити нашу здатність обслуговувати дійсні та майбутні ринки”, – додає Андрій Крупа.

“Ми радо використаємо нашу експертизу для задоволення попиту на розробку програмного забезпечення та цифрову трансформацію, що збільшується в нашому регіоні. Ми раді стати частиною місцевої ІТ-спільноти”, – ділиться Marko Modrusan, Head of Croatian Branch в ELEKS.

Графік роботи: з 9 до 18 (пн-пт) 

Адреса офісу в Спліті: Put Orišca 11, 21000, Спліт, Хорватія.

Компанія шукає талановитих спеціалістів і спеціалісток з програмного забезпечення для подальшого розвитку нашої команди в Хорватії. Приєднуйтесь за посиланням.

Поділитися статтею:
Міжнародна ІТ-компанія ELEKS відкриває новий офіс у Спліті, Хорватія

24 серпня 2022 року ELEKS, провідний постачальник програмного забезпечення, відкрив свій перший офіс у Хорватії. Новий центр розробки в Спліті посилить присутність компанії у регіоні й розширить партнерські відносини з новими клієнтами в Південно-Східній Європі. Це свідчить про намір ELEKSу посилити глобальну технічну команду за допомогою нових талановитих інженерів. ELEKS – це глобальна компанія з розробки програмного […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/mizhnarodna-it-kompaniya-eleks-vidkryvaye-novyj-ofis-u-spliti-horvatiya_63bd84cdb608c.png
Скопійовано!