3 Січня, 2024
Час читання: 2 хв.

MODUS X приєднався до Львівського ІТ Кластера

ІТ-компанія MODUS X (Група ДТЕК) офіційно стала учасником спільноти Львівського ІТ Кластера, що відкриває нові можливості для співпраці у напрямку технологічних інновацій та розвитку ІТ-сфери України. 

Маючи 18-річний досвід у розробці комплексних інфраструктурних рішень, data-driven продуктів, проєктуванні, впровадженні та підтримці програмних застосунків, що допомагають компаніям досягати їхніх бізнесових цілей, команда MODUS X втілює ідею цифрової реальності на практиці. В активі – реалізація масштабних проєктів у напрямку ІТ та цифрової трансформації для бізнесів Групи ДТЕК, що першими в енергетиці України стали на шлях масштабного діджитал-перетворення: від впровадження унікальної цифрової екосистеми-рекордсмена у шахті на глибині 500 м до запуску першого в Україні цифрового двійника родовища, від сканування мереж з допомогою дрона та нейронної мережі до створення предиктивних АІ-моделей роботи енергоблоків електростанцій, тощо.

У 2022 році команда виділилась у Групі ДТЕК в окрему компанію, щоби ділитися своїм успішним досвідом та експертизою із зовнішнім ринком, залишаючись ІТ-опорою для тих, хто несе світло та сприяє відновленню країни. Нині MODUS X — це 500+ інженерів, архітекторів, спеціалістів з інформаційної безпеки та дата-саєнтистів, що прагнуть втілювати сміливі ідеї та розширювати горизонт можливостей бізнесу, розкриваючи потенціал людей, ідей та технологій.

“Участь у спеціалізованих комюніті – це не прагнення ‘бути в тренді’, це бажання робити реальний внесок у розвиток ІТ-галузі України, сприяти її технологічному апгрейду. Спільнота, побудована на принципах відкритості, соціальної відповідальності, є стійкішою та має унікальну здатність не просто адаптуватися до змін, а й активно формувати майбутнє бізнес-середовища, технологічну візію України. Ми готові ділитися своїм досвідом та знаннями, а також відкриті до спілкування з нашими кластермейтами із Львівського ІТ Кластера”, – зазначив Дмитро Осика, СЕО MODUS X.

“Львівський IT Кластер – це найбільша тех-асоціація України, яка обʼєднує понад 270 компаній і стартапів та понад 90 000 спеціалістів. Упродовж 10 років Львівський ІТ Кластер реалізує освітні, промоційні, інфраструктурні та дослідницькі проєкти, які покращують бізнес-екосистему України, підвищують рівень освіти та створюють робочі місця”, – додав Степан Веселовський, CEO Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
MODUS X приєднався до Львівського ІТ Кластера

ІТ-компанія MODUS X (Група ДТЕК) офіційно стала учасником спільноти Львівського ІТ Кластера, що відкриває нові можливості для співпраці у напрямку технологічних інновацій та розвитку ІТ-сфери України.  Маючи 18-річний досвід у розробці комплексних інфраструктурних рішень, data-driven продуктів, проєктуванні, впровадженні та підтримці програмних застосунків, що допомагають компаніям досягати їхніх бізнесових цілей, команда MODUS X втілює ідею цифрової […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/microsoftteams-image-21-1-1.jpg
Скопійовано!