15 Січня, 2024
Час читання: 2 хв.

MODUS X став офіційним партнером Microsoft у напрямку хмарних рішень

MODUS X став офіційним партнером Microsoft, отримавши статус Indirect Reseller за програмою партнерства Cloud Solution Provider. Він дозволяє компанії надавати клієнтам висококласні хмарні рішення, включно з доступом до ліцензій Microsoft та ресурсів Microsoft Azure.

Така можливість є вагомим кроком для MODUS X, оскільки дозволяє бути ще більш гнучкими та ефективними у відповідях на потреби клієнтів – від фізичних осіб до великих підприємств та організацій.

“Сьогодні технології швидко змінюють ландшафт бізнесу, тож партнерства є ключем до інновацій та прогресу. Для MODUS X отримання офіційного статусу від Microsoft – це не просто новий етап для нашої компанії чи визнання нашої експертизи у хмарних технологіях, але й шанс втілювати в життя ще більше перспективних та важливих проєктів, сприяючи розвитку ІТ-індустрії та нашої країни через інновації особливо в нинішні часи. Дякую нашим співробітникам та партнерам, які допомагають нам ставати сильнішими щодня”, – зазначив Дмитро Осика, CEO MODUS X

Завдяки офіційному статусу, MODUS X зможе глибше занурюватись у проєкти з хмарними міграціями, аналітикою, штучним інтелектом, DevOps тощо. Нині компанія вже має значну експертизу у цих напрямках. Команда з понад 500 фахівців працює над розробкою та впровадженням комплексних інфраструктурних рішень, data-driven продуктів, бізнес-застосунків, а також консультує у питаннях інформаційної безпеки та менеджменту сервісів. MODUS X займається розробкою “під ключ”, впровадженням та міграцією рішень, управлінням проєктами, інтеграцією систем, а ще здійснює управління обслуговуванням (MSP).

Поділитися статтею:
MODUS X став офіційним партнером Microsoft у напрямку хмарних рішень

MODUS X став офіційним партнером Microsoft, отримавши статус Indirect Reseller за програмою партнерства Cloud Solution Provider. Він дозволяє компанії надавати клієнтам висококласні хмарні рішення, включно з доступом до ліцензій Microsoft та ресурсів Microsoft Azure. Така можливість є вагомим кроком для MODUS X, оскільки дозволяє бути ще більш гнучкими та ефективними у відповідях на потреби клієнтів […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/microsoftteams-image-29.png
Скопійовано!