10 Липня, 2024
Час читання: 2 хв.

Можливості для зростання з Бізнес-школою УКУ

Розпочався новий етап вступу на магістерські програми Бізнес-школи УКУ на 2024 рік! Для працівників компаній-членів Львівського ІТ Кластера діє спеціальна ціна на навчання. Якщо ви ще маєте сумніви щодо вступу цього року, зараз час їх розвіяти. Реєстрація на внутрішні вступні іспити в університеті триває і завершиться о 18:00 27 липня.

Для отримання відповідей на питання про реєстрацію на іспити, їх дату проведення та отримання бізнес-освіти в цьому році відвідайте сайт Бізнес-школи УКУ: Бізнес-школа УКУ.

Також ви можете зареєструватися на сторінці магістерської програми, яка вас цікавить, і отримати повну інформацію про можливості вступу на 2024 рік.

Бізнес-школа УКУ пропонує 5 програм магістерського рівня:

  • Key Executive MBA – програма для власників та топменеджерів (C-level), які прагнуть масштабувати бізнес в Україні та на міжнародних ринках.
  • MSc in Managing Impact-Driven Organizations – для тих, хто бажає системно управляти бізнесами з довготривалими перспективами.
  • MSc in Technology Management – для управлінців та топменеджерів технологічних компаній.
  • MSc in Innovations and Entrepreneurship – надає системні знання та навички для управління та покращення бізнесу.
  • MSc in Marketing Management – сучасна програма з менеджменту маркетингової діяльності, спрямована на формування нового покоління маркетологів-управлінців з глибоким розумінням маркетингу.

Скористайтеся можливостями останньої хвилі вступу на 2024 рік. Отримайте бізнес-освіту, яка змінює світ! Дізнатися більше тут.

Поділитися статтею:
Можливості для зростання з Бізнес-школою УКУ

Розпочався новий етап вступу на магістерські програми Бізнес-школи УКУ на 2024 рік! Для працівників компаній-членів Львівського ІТ Кластера діє спеціальна ціна на навчання. Якщо ви ще маєте сумніви щодо вступу цього року, зараз час їх розвіяти. Реєстрація на внутрішні вступні іспити в університеті триває і завершиться о 18:00 27 липня. Для отримання відповідей на питання […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/07/facebook-post-vstup-ostannya-hvylya-zagalnyj-1.jpg
Скопійовано!