20 Жовтня, 2022
Час читання: 1 хв.

N-iX Game & VR Studio розпочала набір на навчальний курс по Unreal Engine розробці

Попередньо було анонсовано, що N-iX Game & VR Studio отримала грант у розмірі $100 000 від Epic Games та планує витратити його на розвиток навчального центру Unreal Engine. Ціль компанії – створити перший в Україні авторизований хаб з високим стандартом підготовки Unreal Engine спеціалістів.

Нещодавно N-iX Game & VR Studio оголосила про набір на курс, де вже у листопаді перші учасники зможуть розпочати своє навчання. Протягом навчання учасники отримають базові необхідні навички для роботи в Unreal Engine 4, пройдуть шлях від знайомства з функціоналом рушія до збірки проєкту. Заняття проводитимуться українською мовою в офлайн форматі у Львівському офісі компанії.

Тренером курсу виступить Сергій Іваночко, який має більше ніж 8 років досвіду викладання та менторства:

У світі зараз величезний попит на Unreal спеціалістів, а в Україні багато талановитих людей, які здатні заповнити цю нішу. З допомогою експертизи N-iX Game & VR Studio в геймдеві та підтримкою Epic Games, ми побудуємо справжній український хаб кваліфікованих Unreal Engine розробників”.

Кількість місць на курсі обмежена, а запис відбувається за попереднім відбором. Для того, щоб потрапити в групу, необхідно володіти С++ на базовому рівні.

На сайті компанії зазначено, що після закінчення курсу учасники отримають сертифікати, а також можливість працевлаштування в N-iX Game & VR Studio.

Поділитися статтею:
N-iX Game & VR Studio розпочала набір на навчальний курс по Unreal Engine розробці

Попередньо було анонсовано, що N-iX Game & VR Studio отримала грант у розмірі $100 000 від Epic Games та планує витратити його на розвиток навчального центру Unreal Engine. Ціль компанії – створити перший в Україні авторизований хаб з високим стандартом підготовки Unreal Engine спеціалістів. Нещодавно N-iX Game & VR Studio оголосила про набір на курс, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/n-ix-game-vr-studio-rozpochala-nabir-na-navchalnyj-kurs-po-unreal-engine-rozrobczi_63bd831fb405a.png
Скопійовано!