23 Серпня, 2023
Час читання: 2 хв.

N-iX організував благодійний стрім для збору на рації для ППО

19 серпня ІТ-компанія N-iX організувала благодійний стрім разом з “Підпільним Стендапом” та фондом “Повернись живим”. Метою благодійної трансляції було зібрати 10,000,000 гривень на купівлю 400 рацій для сил ППО.

В рамках стріму найпопулярніші формати “Підпільний Стендап” змагалися за донати глядачів:
Василь Байдак –“Підпільні Розгони” і спеціальний гість Женя Янович;
Світлана Немонежина –“Майже інтелектуальне шоу” з Андрієм Шимановським;
Свят Загайкевич –“Подкаст на Цвяхах” з Костею Трембовецьким;
Юра Коломієць – “Підпільний Кіноклуб” разом з Романом Щербаном;
Антон Тимошенко та Настя Зухвала –“Підпільні Загони” з Тарасом Чмутом.

З нагоди свого 21-річчя, компанія N-iX вирішила подвоїти суму донатів зібраних найпопулярнішим форматом “Підпільний стендап”.
Загалом стрім “IT is Fine” переглянули більше 85,000 глядачів і на даний момент зібрано більше 8,400,000₴. З них 1,117,000 гривень зібраних форматом “Підпільні Загони” було подвоєно компанією N-iX.

Родзинкою заходу стало експромт-виконання пісні Лове (Love) від Курган і Агрегат разом з Тарасом Чмутом, директором фонду “Повернись живим”. Тарас Чмут погодився на виступ після того, як брати Аміль та Раміль Насірови, поставили умову глядачам стріму задонатити майже 400,000 гривень, щоб почути їх у спільному виконанні.

На початку стріму, в зв’язку з трагедією в Чернігові, Андрій Павлів, засновник та CEO компанії N-iX, оголосив про виділення додаткових ₴1,000,000 на підтримку постраждалих від ракетного обстрілу.

“Сьогоднішній випадок ще раз доводить, що донатити на ЗСУ дуже важливо. Допомагати нашим військовим чим швидше наблизити нашу перемогу, це єдине, що можуть зробити люди які продовжують працювати в нашій економіці”, – коментує Андрій Павлів, засновник та CEO в N-iX.

N-iX спільно з фондом “Повернись живим” продовжують збір на рації на сторінці проєкту фонду.Минулого року, 20 серпня, замість традиційного святкування 20-річчя компанії, N-iX організував благодійний стрім де разом з Дімою Малєєвим зібрав більше 12,000,000 гривень для фонду “Повернись живим”.
Взимку, замість типового корпоративу, ми теж зробили свято для всієї ІТ-спільноти, де на стрімі “Телебачення Торонто” разом з DOU та “Повернись живим” зібрали більше 9,5 млн гривень на купівлю джерел живлення для ЗСУ.

Поділитися статтею:
N-iX організував благодійний стрім для збору на рації для ППО

19 серпня ІТ-компанія N-iX організувала благодійний стрім разом з “Підпільним Стендапом” та фондом “Повернись живим”. Метою благодійної трансляції було зібрати 10,000,000 гривень на купівлю 400 рацій для сил ППО. В рамках стріму найпопулярніші формати “Підпільний Стендап” змагалися за донати глядачів:Василь Байдак –“Підпільні Розгони” і спеціальний гість Женя Янович;Світлана Немонежина –“Майже інтелектуальне шоу” з Андрієм Шимановським;Свят […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/08/caywed305.jpg
Скопійовано!