26 Квітня, 2023
Час читання: 2 хв.

N-iX спільно з фондом “Повернись живим” організували першу ІТ Поплаву

22 квітня N-iX разом з фондом “Повернись живим” та журналістом Олегом Новіковим організували першу ІТ Поплаву.


Поплава  — це проєкт, що розпочався як подія в Twitter Spaces, де журналісти та експерти фонду “Повернись живим” обговорюють різні теми, пов’язані з російсько-українською війною. Проєкт переріс у регулярний подкаст та розширився на окремі подкасти на тему економіки, історії, права, реформ та антикорупції.

З 2022 року, компанія N-iX є стратегічним партнером “Повернись живим”, щомісяця виділяючи $30,000 на підтримку операційної діяльності фонду. Запис першої Поплави на тему ІТ вирішили організувати саме для працівників N-iX з метою збору коштів на діяльність фонду. Під час запису 120-ї Поплави працівники компанії зібрали більше 645,000₴ на підтримку діяльності “Повернись живим”. Зокрема, на благодійному аукціоні за ексклюзивний чорний календар фонду “Повернись живим” з підписом головнокомандувача Збройних Сил України, Валерія Залужного, задонатили 215,000₴. Збір N-iX на операційну діяльність фонду ще триває до 30 квітня.

За найбільший донат на банку  — https://send.monobank.ua/jar/U3PhU3KQC можна отримати календар з підписом Валерія Залужного. За другий і третій найбільші внески, компанія N-iX подарує ексклюзивний брелок-відкривачку зі збитого ворожого літака Су-30СМ. Серед усіх донаторів також будуть розіграні і інші подарунки від компанії N-iX та фонду “Повернись живим”.

Учасниками ІТ Поплави були: голова фонду “Повернись живим” Тарас Чмут, директор департаменту стратегічних ініціатив фонду Іван Науменко, керівник аналітичного відділу Антон Муравейник та директор департаменту з розвитку та партнерств Олег Карпенко. Окрім питань від ІТ-спільноти, на подкасті обговорювали діяльність фонду, залученість працівників для роботи над великими проєктами фонду, скільки співробітників має фонд та інші операційні деталі діяльності “Повернись живим”. Переглянути запис першої IT Поплави можна на платформі YouTube за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=tTOpv5wD6Q8

Поділитися статтею:
N-iX спільно з фондом “Повернись живим” організували першу ІТ Поплаву

22 квітня N-iX разом з фондом “Повернись живим” та журналістом Олегом Новіковим організували першу ІТ Поплаву. Поплава  — це проєкт, що розпочався як подія в Twitter Spaces, де журналісти та експерти фонду “Повернись живим” обговорюють різні теми, пов’язані з російсько-українською війною. Проєкт переріс у регулярний подкаст та розширився на окремі подкасти на тему економіки, історії, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/6v9a5258.jpg
Скопійовано!