19 Червня, 2024
Час читання: 3 хв.

N-iX та AWS успішно завершили програму AWS GetIT в Україні

N-iX, міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення, повідомляє про успішне завершення програми AWS GetIT в Україні у співпраці з Amazon Web Services (AWS). Ця програма надихала та підтримувала молоді таланти у сфері технологій по всій країні.

Програма AWS GetIT, зосереджена на освіті в галузі хмарних технологій та конкурсі з розробки додатків, значно просунула технічну освіту в таких містах, як Львів, Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Вінниця, Одеса, Дніпро та Київ. Завдяки цій програмі ми надихнули нове покоління мріяти масштабніше та втілювати новаторські ідеї в життя.

Після багатьох місяців відданої та наполегливої праці, ми нарешті готові оголосити переможця — клуб “Math Madness Club” зі Львова. Їхня команда дев’ятикласників створила модель та захистила ідею додатку FinVestor.

“Наша неймовірна команда 9-класників, учасників програми AWS GetIT, створила макет та захистила ідею додатку FinVestor! Це був дуже непростий шлях тривалістю у 9 місяців, де не лише була можливість вчитись і слухати про інновації від крутих фахівців, наприкінці програми штурвал космічного корабля дали самим дітям – і вони створювали презентацію, візуалізували додаток, познайомились ще з кількома програмами по дорозі, які допомогли цю задачу завершити, прочитали відгуки користувачів та фахівців, тренувались презентувати, а сьогодні – презентували свою роботу суддям. Вітаємо, пишаємось і працюємо далі!” Math Madness Club.

Крім того, серед фіналістів — школа № 73 зі Львова та Доброславський ліцей з Одеської області. Ці учні продемонстрували виняткову креативність та вміння вирішувати проблеми, показавши свій потенціал стати майбутніми лідерами в галузі технологій.

Разом N-iX та AWS продовжують підтримувати культуру інновацій, креативності та творчого мислення серед української молоді. Ми з нетерпінням чекаємо на можливість продовжувати наші зусилля у підготовці майбутніх технічних фахівців.

Для додаткової інформації про програму AWS GetIT та щоб залишатися в курсі майбутніх ініціатив, будь ласка, відвідайте сайт AWS GetIT.

Якщо ваша школа зацікавлена у участі в програмі, ви можете звернутися за додатковою інформацією на aws.getit@n-ix.com 

Про програму AWS GetIT:

AWS GetIT — це повністю фінансована освітня програма для школярів, що зосереджена на хмарних технологіях і конкурсі з розробки додатків. Програма, яка наразі доступна у 13 країнах, допомагає школам та вчителям заохочувати учнів задуматися про майбутню кар’єру, вивчати нові навички в галузі хмарних технологій, науки, технологій, інженерії та математики (STEM), а також знайомитися з професіоналами у сфері технологій.Протягом навчального року вчителі проводять учнів через міжнародну навчальну програму з дизайну мислення та хмарних обчислень. Співробітники AWS виступають амбасадорами програми і разом з вчителями проводять навчальні табори, де діляться своїм технічним досвідом і допомагають учням розробляти ідеї додатків.

Про N-iX

N-iX — це міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення. Вона допомагає бізнесам по всьому світу розширювати свої технічні можливості та створювати успішні програмні продукти. У компанії працює понад 2,200 професіоналів з більш ніж 20-річним досвідом. N-iX пропонує рішення у сфері програмної інженерії, хмарних технологій, аналітики даних, вбудованого програмного забезпечення, Інтернету речей, машинного навчання та інших технологій. Вони працюють у різних галузях, таких як фінанси, виробництво, телекомунікації, логістика та роздрібна торгівля.

Поділитися статтею:
N-iX та AWS успішно завершили програму AWS GetIT в Україні

N-iX, міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення, повідомляє про успішне завершення програми AWS GetIT в Україні у співпраці з Amazon Web Services (AWS). Ця програма надихала та підтримувала молоді таланти у сфері технологій по всій країні. Програма AWS GetIT, зосереджена на освіті в галузі хмарних технологій та конкурсі з розробки додатків, значно просунула технічну освіту […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/unnamed-1-2.jpg
Скопійовано!