6 Липня, 2023
Час читання: 3 хв.

N-iX в партнерстві з AWS проводять освітню програму AWS GetIT в Україні

N-iX, провідна українська компанія, що надає послуги розробки програмного забезпечення, з радістю оголошує про продовження партнерства з Amazon Web Services (AWS) для проведення освітньої програми AWS GetIT у школах по всій Україні другий рік поспіль.

Програма AWS GetIT – це освітня програма, зосереджена на хмарних технологіях  та конкурс з дизайну додатків, спрямований на виховання і розвиток молодих талантів в галузі технологій. Вона стимулює школярів розвивати свої цифрові навички, заохочує їх вирішувати реальні проблеми за допомогою інноваційних ідей додатків, і забезпечує їм знайомство з професіоналами в технологічній сфері.

Після успішного запуску програми в Україні в минулому році, програма AWS GetIT планує розширити своє охоплення, запрошуючи школи по всій країні записатися до участі в програмі цього року.

“N-iX вже давно і плідно співпрацює з AWS та досяг статусу Advanced Tier Services Partner. Коли ми дізналися про програму AWS GetIT, яка відповідає нашим ініціативам з корпоративної соціальної відповідальності (CSR), ми побачили можливість розширити наше партнерство на освітній рівень і вирішили приєднатися. Це унікальна можливість для українських школярів розвиватись в технічному напрямку нарівні з їх європейськими однолітками, які вже давно навчаються на такому курсі. 

Програма AWS GetIT – це інструмент для підвищення цифрової грамотності серед школярів, які перебувають на порозі вибору своєї майбутньої кар’єри. Вона руйнує гендерні стереотипи в інженерії, демонструючи, що технічна галузь відкрита для всіх, хто дійсно цікавиться нею. Вона дає студентам можливість ознайомитися з технічною сферою під егідою всесвітньо відомої компанії, надихає їх на потенційний кар’єрний ріст у цій галузі, розвиваючи при цьому необхідні для цього навички.

Наша цільова аудиторія – це учні віком 12-13 років та школи, які готові впровадити цю ініціативу серед учнів 7-8 класів. Ми плануємо вибрати 20 шкіл, залучивши приблизно 2,000 студентів. Програма триває від 3 до 6 місяців, протягом яких амбасадори Amazon будуть керувати учнями при створенні їх додатків та матимуть можливість взяти участь у національному конкурсі. Ми з ентузіазмом запрошуємо всіх, хто прагне дізнатися щось нове і перевірити свій потенціал,” – коментує Святослав Кавецький, директор з галузевих питань у компанії N-iX.

На даний час програма AWS GetIT приймає заявки від шкіл в Україні на 2023-2024 навчальний рік, з вересня 2023 року до травня 2024 року.

Якщо ваша школа зацікавлена у участі в програмі, ми заохочуємо керівництво школи звернутися за адресою aws.getit@n-ix.com для отримання деталей щодо участі.

Для отримання додаткової інформації про програму AWS GetIT, будь ласка, відвідайте сайт AWS GetIT.

N-iX та AWS разом прагнуть виховати наступне покоління технічних талантів та створити середовище для розвитку інновацій, креативності та розв’язання складних задач серед української молоді.

ПРО N-iX

N-iX – це міжнародна IT компанія, заснована у Львові у 2002 році. Компанія об’єднує понад 2000 фахівців та надає послуги з розробки програмного забезпечення та експертизу у хмарних рішеннях, інженерії даних, вбудованих системах, Інтернеті Речей, машинному самонавчанні та інших новітніх технологіях. Клієнти N-iX – це лідери світових ринків та Fortune 500 компанії з найрізноманітніших галузей – фінансів, промислового виробництва, телекомунікацій, логістики, ритейлу та інших.

ПРО ПРОГРАМУ AWS GetIT

AWS GetIT – це профінансована освітня програма з вивчення хмарних технологій і конкурс ідей мобільних додатків для школярів. Програма, яка зараз доступна в 13 країнах, допомагає школам і викладачам заохочувати своїх учнів думати про майбутню кар’єру; здобувати нові навички за допомогою наукових, технологічних, інженерних та математичних (STEM) занять, орієнтованих на вивчення хмарних технологій; і спілкуватись з ІТ професіоналами. Протягом навчального року вчителі проводять заняття згідно міжнародної навчальної програми з дизайн-мислення та хмарних обчислень. Співробітники AWS виступають в ролі амбасадорів програми та разом з вчителями проводять навчальні заняття, діляться своїм досвідом та допомагають учням розробляти ідеї додатків.

Поділитися статтею:
N-iX в партнерстві з AWS проводять освітню програму AWS GetIT в Україні

N-iX, провідна українська компанія, що надає послуги розробки програмного забезпечення, з радістю оголошує про продовження партнерства з Amazon Web Services (AWS) для проведення освітньої програми AWS GetIT у школах по всій Україні другий рік поспіль. Програма AWS GetIT – це освітня програма, зосереджена на хмарних технологіях  та конкурс з дизайну додатків, спрямований на виховання і […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo-aws-getit-1.jpeg
Скопійовано!