31 Травня, 2024
Час читання: 1 хв.

На 3,5% менше: експорт IT-послуг у квітні склав $545 мільйонів

У квітні цьогоріч обсяг IT-експорту зменшився на 3,5% і становив $545 мільйонів. Українській економіці це принесло на $20 мільйонів менше у порівнянні з березнем. Такі дані наводить НБУ.

Загалом за перші чотири місяці обсяг експорту комп’ютерних послуг складає $2,1 мільярди. Це на $78 мільйонів менше ніж за аналогічний період у 2023 році. 

“IT-галузь є однією з основних в структурі українського експорту послуг. Про це свідчить частка ІТ-послуг, яка складає 38,3%. Це найбільший показник серед усіх послуг, що експортуються. Саме тому стабільність індустрії напряму впливає на стабільність економіки. Головне завдання якої — всебічно забезпечувати Сили Оборони. Однак, ми бачимо, що техіндустрія, на жаль, у критичному стані. Обсяги експорту послуг зменшуються. Ми постійно наголошуємо: причиною цього є не вирішене питання бронювання ключових працівників індустрії. Львівський IT Кластер, як найбільше техоб’єднання України, наголошує на необхідності вдосконалення механізмів бронювання. Зокрема, впровадженні підходу з урахуванням економічного фактора”, — зауважує Степан Веселовський, CEO Львівського ІТ Кластера.

Загальна експортна виручка усіх послуг України у квітні цього року склала $1,4 мільярди, що на $12 мільйонів або ж 1% більше порівняно з березнем. 

Поділитися статтею:
На 3,5% менше: експорт IT-послуг у квітні склав $545 мільйонів

У квітні цьогоріч обсяг IT-експорту зменшився на 3,5% і становив $545 мільйонів. Українській економіці це принесло на $20 мільйонів менше у порівнянні з березнем. Такі дані наводить НБУ. Загалом за перші чотири місяці обсяг експорту комп’ютерних послуг складає $2,1 мільярди. Це на $78 мільйонів менше ніж за аналогічний період у 2023 році.  “IT-галузь є однією […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/fbtg-ukr-kopiya-2.png
Скопійовано!