14 Червня, 2022
Час читання: 2 хв.

NerdySoft приєдналася до Львівського ІТ Кластера

NerdySoft – це міжнародна IT-компанія з R&D офісом у Львові та спеціалізацією у сферах FinTech та custom software product development. Компанія була заснована у 2016 році інженерами для інженерів. У NerdySoft nerdy підхід до всього, що роблять в компанії.

NerdySoft прагне створити комфортні робочі умови для співробітників, щоб вони могли професійно зростати та розробляти першокласні продукти. Команда комп’ютерних нердів постійно зростає, зараз в компанії є понад 80 спеціалістів, готових впроваджувати круті ідеї і вдосконалювати сучасний світ. У NerdySoft завжди вітають талант, наполегливість та бажання розвиватися.

Команда NerdySoft разом із усією Україною переживає російську агресію, бореться за свободу і демократію України та пишається тим, що заснована в Україні, українськими інженерами. NerdySoft підтримує Україну усіма можливими способами, а також продовжує працювати з клієнтами з усього світу для підтримки економіки України та фінансової стабільності працівників. NerdySoft розгорнули штаб волонтерської діяльності на базі компанії і започаткували волонтерську ініціативу “Help Ukrainian People”, щоб забезпечити наших захисників на передовій усім необхідним. В компанії хочуть допомогти рятувати життя людей, тому збирають кошти, закуповують та доставляють транспортні засоби в медичні частини на передовій, де вони вкрай необхідні.

for-fb2022-06-14-3“Раді приєднатись до Львівського ІТ Кластера. Сподіваємось, що взаємодія з вашим ком’юніті буде плідною та допоможе нам усім досягати перемоги швидше” – каже Максим Лецюк, СЕО NerdySoft.

“Радий вітати NerdySoft у Львівському ІТ Кластері. Наша спільнота продовжує зростати і я вдячний за довіру кожній компанії, яка приєднується до нашої асоціації, щоб розвивати ІТ-сектор у Львові та Україні. Ми заохочуємо компанії до активної та плідної співпраці та участі в наших проєктах для подальшого зміцнення ІТ-індустрії” – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
NerdySoft приєдналася до Львівського ІТ Кластера

NerdySoft – це міжнародна IT-компанія з R&D офісом у Львові та спеціалізацією у сферах FinTech та custom software product development. Компанія була заснована у 2016 році інженерами для інженерів. У NerdySoft nerdy підхід до всього, що роблять в компанії. NerdySoft прагне створити комфортні робочі умови для співробітників, щоб вони могли професійно зростати та розробляти першокласні […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/nerdysoft-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd0b0d0bbd0b0d181d18f-d0b4d0be-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3d0be-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182_62f863e327ca0.jpeg
Скопійовано!