26 Вересня, 2023
Час читання: 2 хв.

Норвезький дослідник Рагнар Хог вперше завітав до Львівської політехніки з відкритими лекціями за ініціативи Vector Software

За ініціативи компанії з розробки програмного забезпечення Vector Software до Львівської політехніки завітав Рагнар Хог, головний науковий співробітник Norsk Regnesentral. Він прочитав студентам дві лекції: Making Predictions with Uncertainty та Geological Modeling with Stable Diffusion. Stable Diffusion — модель перетворення тексту в зображення, що нещодавно стала досить популярною та використовується для різноманітних досліджень і комерційних рішень, таких як створення зображень та розробка відеоігор.

Перша лекція дала учасникам всебічне розуміння методологій та інструментів, які використовуються на практиці. Експертиза Рагнара висвітлила різні методи обробки інформації, що є ключовим аспектом моделювання прогнозів. Такі підходи використовуються в різних сферах: від фінансів до охорони здоров’я.

Друга лекція занурила студентів у захоплюючий світ удосконаленої моделі перетворення тексту в зображення. Останнім часом надзвичайно популярною завдяки універсальному застосуванню в дослідницькій та комерційній сферах.

Співпраця з Рагнаром є прикладом прагнення вивести досвід та ідеї на передній план. В епоху швидких змін і штучного інтелекту такі лекції дали безцінне розуміння важливих сфер дослідження, залучаючи різноманітну аудиторію. У такому випадку ми будемо впливати на майбутні покоління за допомогою ІТ-компаній, університетів та міжнародної експертизи.

Студентам було надзвичайно приємно почути таку цікаву тему, що набуває все більшої популярності. Вони мали можливість поспілкуватися з міжнародними експертами, щоб отримати знання та використати їх для майбутніх досліджень.

Рагнар висловив своє захоплення від академічного рівня студентів Львівської політехніки та її попросив IT-компанію Vector Software сприяти подальшій співпраці між Norsk Regnesentral та Львівською політехнікою.

Vector Software — це міжнародна ІT-компанія з розробки програмного забезпечення, заснована українськими та норвезькими професіоналами, яка об’єднує найкращих інтелектуалів у всьому світі для створення значущих і ефективних рішень.

Поділитися статтею:
Норвезький дослідник Рагнар Хог вперше завітав до Львівської політехніки з відкритими лекціями за ініціативи Vector Software

За ініціативи компанії з розробки програмного забезпечення Vector Software до Львівської політехніки завітав Рагнар Хог, головний науковий співробітник Norsk Regnesentral. Він прочитав студентам дві лекції: Making Predictions with Uncertainty та Geological Modeling with Stable Diffusion. Stable Diffusion — модель перетворення тексту в зображення, що нещодавно стала досить популярною та використовується для різноманітних досліджень і комерційних […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/copy-of-img_4471-2.jpg
Скопійовано!