11 Жовтня, 2022
Час читання: 1 хв.

Нове відео проєкту IT Village

Нове відео проєкту Львівського ІТ Кластера IT Village вже на YouTube.

Будівництво IT Village триває попри все – до проєкту продовжують долучатись нові сусіди, з’являються нові об’єкти, будівництво яких ми розпочали вже під час війни, тому що наші учасники вірять в ЗСУ та Україну.

У новому відео Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера розповідає про те, що відбувається на будівельному майданчику, що ми будуємо на спільній загальній інфраструктурі, як поживають ваші сусіди в IT Village.

Також у новому відео Степан розповідає, які фасади та види утеплення вже обрали власники будинків. Як ми будуємо систему комунікацій для максимальної безпеки та зручності наших сусідів, чи є в IT Village укриття.

Дивіться відео на YouTube каналі IT Village, та підписуйтеся, щоб першими дізнаватись останні новини.

Поділитися статтею:
Нове відео проєкту IT Village

Нове відео проєкту Львівського ІТ Кластера IT Village вже на YouTube. Будівництво IT Village триває попри все – до проєкту продовжують долучатись нові сусіди, з’являються нові об’єкти, будівництво яких ми розпочали вже під час війни, тому що наші учасники вірять в ЗСУ та Україну. У новому відео Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера розповідає про […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/nove-video-proyektu-it-village_63bd8372398ea.png
Скопійовано!