20 Грудня, 2023
Час читання: 2 хв.

Компанія ELEKS отримала нагороду Employer Branding Stars Award

ELEKS, компанія з розробки програмного забезпечення, виграла престижну нагороду Employer Branding Stars Award 2023. Ця нагорода свідчить про те, що ELEKS дбає про створення привабливого та інклюзивного робочого середовища, зосередженого на корпоративній соціальній відповідальності та добробуті своїх спеціалістів.

Відзнака Employer Branding Star присвоюється роботодавцям, які набрали понад 50% балів загальної діагностики бренду. Це означає, що ELEKS пройшла аудит і отримала позитивне підтверджена як компанія, яка піклується про створення сильного бренду роботодавця.

Employer Branding Stars Award відзначає цілісний підхід ELEKS до залучення талантів, внутрішніх і зовнішніх комунікацій та інклюзивності. Окрім головної нагороди, компанія ELEKS отримала особливу відзнаку в категорії «Досвід кандидата» за практику компанії в цій сфері, що є дуже цінним, оскільки ELEKS дуже дбає про шлях кандидатів на різних етапах.

Катерина Андрущенко, Head of Employee Relations Office, представила кейс компанії онлайн світовій професійній спільноті на EBstars Global Festival, продемонструвавши бренд роботодавця і практики ELEKS. Вона ділиться:

“ELEKS є не просто компанією, а сім’єю, яка процвітає протягом 32 років, міцно вкорінена в Україні та розширює свої філії по всьому світу. Розширення в різних географічних регіонах відкриває неймовірні можливості бути ближчими до наших клієнтів, але також створює унікальний виклик — як об’єднати наших колег по всьому світу та переконатися, що сенс культури ELEKS резонує кожному і кожній із нас.

Наш корпоративний фокус на забезпеченні позитивного досвіду спеціалістів/-ок була центральною частиною нашого шляху. Отримання цієї нагороди є важливим показником, який свідчить про визнання нашої внутрішньої практики. Дякую всім моїм колегам у відділі People Operations за їхній внесок”.

Цього року Employer Branding Stars Award отримали 39 компаній, чиї бренди роботодавців були визнані найкращими після точного оцінювання на основі більш ніж 120 запитань у різних категоріях. ELEKS потрапила до цього рейтингу з іншими переможцями 2023 року, такими як Deloitte, Continental, Shell, Swarovski, PWC, Coca-Cola, Biedronka.

Про ELEKS

ELEKS є надійним партнером, який гарантує досконалість програмної інженерії, якість і прозорість на кожному кроці. Понад 30 років компанія надає експертні послуги з розробки програмного забезпечення та консалтингу. У ELEKS понад 2000 спеціалістів/-ок, чия експертиза охоплює різні сфери: від розробки програмного забезпечення на замовлення до продуктового дизайну і консультування з технологій. Чимало провідних світових підприємств, малих і середніх бізнесів обрали ELEKS своїм партнером.

Про Employer Branding Institute

Employer Branding Institute (EBI) був заснований у 2011 році як одна з перших компаній із брендингу роботодавця в Польщі. Це незалежна організація, яка визнає досягнення в управлінні брендом роботодавця. Організація використовує алгоритми на основі даних для перевірки брендів роботодавців серед компаній у всьому світі.

Поділитися статтею:
Компанія ELEKS отримала нагороду Employer Branding Stars Award

ELEKS, компанія з розробки програмного забезпечення, виграла престижну нагороду Employer Branding Stars Award 2023. Ця нагорода свідчить про те, що ELEKS дбає про створення привабливого та інклюзивного робочого середовища, зосередженого на корпоративній соціальній відповідальності та добробуті своїх спеціалістів. Відзнака Employer Branding Star присвоюється роботодавцям, які набрали понад 50% балів загальної діагностики бренду. Це означає, що […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/1200x630_employer-branding-stars-award-1.png
Скопійовано!