17 Лютого, 2023
Час читання: 2 хв.

Новозеландська Blackpearl Group купила NewOldStamp – компанію-учасницю Львівського IT Кластера

Blackpearl Group придбала українську компанію NewOldStamp за $3,1 млн. Це SaaS-платформа, що створює дизайнерські email-підписи для професіоналів та організацій, які допомагають їм просувати послуги та бренд.

NewOldStamp базується у Львові, на сьогодні в компанії працює 27 працівників. Сервіс створив вже 5 мільйонів професійних email-підписів для 3600 клієнтів з усього світу. 

Стартап вступив у Львівській ІТ Кластер в червні 2022 року, раніше компанія також брала участь у Startup Competition в межах IT Arena. 

За словами Володимира Заставного, засновника NewOldStamp, пропозиції купити платформу були й від інших компаній. 

“Основна зміна – це перехід компанії від етапу bootstrap, тобто розвитку виключно власними силами, на рівень публічної компанії, з більшими можливостями та викликами для кожного спеціаліста в нашій команді. Це дозволить реалізувати наші найамбітніші плани на глобальному ринку.

Також ми долучаємось до ініціатив Львівського ІТ Кластера, що наближає нашу перемогу на вищому рівні. За допомогою Кластера нам вдалось провести необхідні перемовини, щоб угода продажу відбулась. 

З першого дня війни ми підтримуємо волонтерів, організації та своїх працівників, які зараз в ЗСУ. 95% команди знаходиться в Україні, і ми надалі плануємо розвивати наш офіс та додаткові продукти саме тут”, – прокоментував Володимир Заставний

Blackpearl Group – це технологічна компанія, яка розробляє, купує та продає хмарні сервіси для підвищення продуктивності та формування попиту для малого та середнього бізнесу.

Продукти Blackpearl Group зосереджені на електронній пошті як на бізнес-інструменті, що допомагає малим та середнім бізнесам збільшувати прибутки.  

Для Blackpearl Group купівля NewOldStamp – це ефективна можливість розширити роботу з клієнтами, отримавши технологічне підсилення.

“Наша стратегія — це набагато більше, ніж просто придбання технологічних компаній для отримання прибутку. Це — отримання доступу до нових талантів і ринків, а головне — прискорення органічного зростання. Наша приватна платформа дає нам змогу допомагати компаніям, які ми купуємо, прискорити їх зростання та розвиток”, — прокоментував засновник і генеральний директор Blackpearl Group Нік Ліссет.

NewOldStamp продовжить працювати зі своїм керівництвом та персоналом, але вже як дочірня компанія, що належить Blackpearl Group. 

 

Поділитися статтею:
Новозеландська Blackpearl Group купила NewOldStamp – компанію-учасницю Львівського IT Кластера

Blackpearl Group придбала українську компанію NewOldStamp за $3,1 млн. Це SaaS-платформа, що створює дизайнерські email-підписи для професіоналів та організацій, які допомагають їм просувати послуги та бренд. NewOldStamp базується у Львові, на сьогодні в компанії працює 27 працівників. Сервіс створив вже 5 мільйонів професійних email-підписів для 3600 клієнтів з усього світу.  Стартап вступив у Львівській ІТ […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/nos3.jpg
Скопійовано!