28 Лютого, 2020
Час читання: 2 хв.

Обрано Найперспективніший Стартап 2019 Року

В онлайн-виданні MC.today визначили найперспективніші українські стартапи. Переможцем рейтингу топ-50 найперспективніших українських стартапів 2019 року став стартап IntelSoft Technologies.

Понад 100 000 читачів взяли участь у голосуванні. Фіналістів визначали на основі оцінок експертів, редакції MC.today і читацького голосування.

Експертне журі та редакція оцінювали досвід команди, як швидко розвивається стартап, які у нього результати, як планує заробляти, наскільки великий потенційний ринок продукту і як багато на ньому конкурентів, в чому новизна підходу стартапу до вирішення проблеми і як продукт впливає на людей, країну, планету.

Переможцем рейтингу став стартап IntelSoft Technologies, який розробляє рішення автоматизації передбачуваної аналітики. Проект тільки почав роботу в 2019 році в Україні та за кордоном — і відразу став прибутковим. Цього року в IntelSoft планують розвивати бізнес у Європі та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, насамперед в Японії.
 

Журі проєкту:

 • Домінік Піот, генеральний директор UNIT.City;
 • Степан Веселовський, генеральний директор Lviv IT Cluster, організатор IT Arena;
 • Василь Іванов, генеральний директор KeepSolid;
 • Ольга Шаповал, виконавчий директор Kharkiv IT Cluster;
 • Олексій Мась, координатор iForum, керівник проєкту «крафтовi соцмережі», екс-менеджер з інновацій в Kyivstar;
 • Олександр Сорока, генеральний директор Startup.Network;
 • Марія Романова, генеральний директор корпоративного акселератора Radar Tech;
 • Тетяна Романюха, виконавчий директор української асоціації бізнес-ангелів UAngel;
 • Олена Мажуга, старший інвестиційний аналітик Genesis Investments;
 • Володимир Кривко, керуючий партнер Chernovetskyi Investment Group;
 • Ольга Афанасьєва, PhD, генеральний директор Української асоціації венчурного і приватного капіталу (UVCA);
 • Олександр Давиденко, Chief Innovation Officer холдингу TECHIIA і СЕО венчурної студії VRTX Lab.

Підсумкова оцінка формувалася так: оцінка журі —  6 %, оцінка відвідувачів сайту — 30 %, оцінка редакції — 10 %. Максимальна кількість балів, яку міг отримати один учасник, —  50.

startapy02____ytogy-ukr3

Інформаційні партнери проєкту: Unit.City, TechUkraine, Kyiv IY Cluster, Lviv IT Cluster, Kharkiv IT Cluster, InVenture Investment Group, UVCA (Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association), HUB 4.0, Sector X Acceleration Platform, Radar Tech, Chernovetskyi Investment Group, IT Ukraine, холдинг TECHIIA.
Поділитися статтею:
Обрано Найперспективніший Стартап 2019 Року

В онлайн-виданні MC.today визначили найперспективніші українські стартапи. Переможцем рейтингу топ-50 найперспективніших українських стартапів 2019 року став стартап IntelSoft Technologies. Понад 100 000 читачів взяли участь у голосуванні. Фіналістів визначали на основі оцінок експертів, редакції MC.today і читацького голосування. Експертне журі та редакція оцінювали досвід команди, як швидко розвивається стартап, які у нього результати, як планує заробляти, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/obrano-najperspektyvnishyj-startap-2019-roku_62f96856db629.jpeg
Скопійовано!