1 Листопада, 2023
Час читання: 2 хв.

ORIL розширює послуги для клієнтів, запроваджуючи експертизу Salesforce

Компанія ORIL повідомляє про розширення спектру своєї експертизи послугами з розробки на платформі Salesforce. Цей стратегічний крок відповідає місії досягати вимірюваних результатів та прискорювати цифрову трансформацію для клієнтів.

Повний спектр послуг Salesforce

Підхід ORIL до Salesforce комплексний: компанія пропонує послуги від первинного налаштування та інтеграції до персоналізованої кастомізації. Опираючись на досвід у розробці програмного забезпечення, ORIL адаптує Salesforce для вирішення конкретних викликів та досягнення цілей кожної організації.

Переваги для партнерів

Експертиза ORIL у сфері Salesforce гарантує індивідуальний підхід до розробки програм та плавну інтеграцію в корпоративні системи. Це полегшує керування даними та покращує ефективність бізнес-процесів, відповідаючи нашій цілі досягати конкретних результатів для компаній.

“Посилення нашої експертизи за допомогою Salesforce є стратегічною ініціативою, яка відображає нашу місію – інновації для досягнення вражаючих результатів. Цей крок дає нам змогу ефективніше допомагати клієнтам у досягненні їхніх бізнес-цілей за допомогою новітніх технологій”, Роман Гаврилюк, генеральний директор ORIL.

Окрім початкового налаштування та інтеграції, ORIL забезпечує довгострокову підтримку для забезпечення неперервної роботи та ефективності систем Salesforce. Це відбувається з урахуванням динаміки технологічного середовища.

В ОRIL переконані, що Salesforce – це не лише інструмент для управління взаємовідносинами з клієнтами, а й платформа, що постійно розвивається. Спрямовуючи зусилля на покращення автоматизації, зручності користування та інтеграції, ORIL має на меті повною мірою реалізувати потенціал Salesforce для вигоди клієнтів.

Наступні кроки в інноваціях

“Після навчання і отримання сертифікатів, наша команда розробників готова надавати широкий спектр послуг з Salesforce. Наша мета адаптувати Salesforce до специфіки бізнес-процесів наших партнерів, інтегрувати систему з наявною інфраструктурою та створювати додатки для розширення можливостей платформи. Ми також забезпечимо тривалу підтримку і навчання для ефективного використання Salesforce”, – Ігор Косандяк, Головний програмний інженер.

З розвитком технологій ORIL також постійно вдосконалюється. Компанія активно працює над покращеннями в автоматизації, зручності користування та сучасних інтеграціях.

Поділитися статтею:
ORIL розширює послуги для клієнтів, запроваджуючи експертизу Salesforce

Компанія ORIL повідомляє про розширення спектру своєї експертизи послугами з розробки на платформі Salesforce. Цей стратегічний крок відповідає місії досягати вимірюваних результатів та прискорювати цифрову трансформацію для клієнтів. Повний спектр послуг Salesforce Підхід ORIL до Salesforce комплексний: компанія пропонує послуги від первинного налаштування та інтеграції до персоналізованої кастомізації. Опираючись на досвід у розробці програмного забезпечення, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/oril_image-for-press-release.jpg
Скопійовано!