23 Березня, 2026
Час читання: 2 хв.

Освітня ініціатива від Indeema: результати інтенсиву “Indeema Teaches Embedded”

17 березня 2026 року, Львів – компанія Indeema, експерт у розробці рішень для Інтернету речей (IoT), оголошує про успішне завершення інтенсивного освітнього буткемпу “Indeema Teaches Embedded”. За результатами відбору, серед близько 40 заявок із креативними ідеями, до участі було запрошено 7 студентів. Протягом насичених тижнів навчання вони трансформували університетську теорію у реальні інженерні навички.

Занурення в embedded-розробку: як проходив навчальний інтенсив

Програма проходила за методологією “Listen and Do”. Студенти працювали безпосередньо в офісі Indeema, опановуючи складні стеки технологій – від базового Git та CMake до розробки прошивок для ESP32, роботи з FreeRTOS та побудови систем на базі Yocto Project (Bitbake) для Raspberry Pi 4.

“Дуже хороша можливість отримати практичний досвід розробки, базу IoT та корисну апаратну складову, з якою можна буде потім покращувати свої навички. Як показала практика, інтерв’юерам подобається бачити курси від Indeema в резюме,” – ділиться враженнями Ігор Кравець, студент 4 курсу ЛНУ (Інженерія ПЗ) та випускник програми.

Підтримка менторів, яка забезпечила учасникам глибше розуміння галузі

Успіх студентів став можливим завдяки щоденній підтримці Senior-інженерів компанії, які передавали свій багаторічний досвід:

  • Ігор Берізка (Senior Embedded Systems Engineer): має понад 8 років комерційного досвіду в розробці Linux system services. Він супроводжував студентів у зануренні в Linux, багатопотоковість та складні архітектурні рішення.
  • Андрій Середницький (Senior Embedded Systems Engineer): Експерт у створенні end-to-end IoT-рішень та спеціалізованого MCU firmware. Андрій допомагав студентам опанувати роботу з периферією, бездротовими протоколами (Wi-Fi, BLE) та хмарною інтеграцією (MQTT).

Ігор Берізка, ментор програми, відзначив високий рівень підготовки цьогорічного випуску:

“Учасники програми разили нас своєю наполегливістю. Вони не просто виконували завдання, а шукали індивідуальні підходи до вирішення інженерних задач. Саме така самостійність та інженерна допитливість – це те, що ми найбільше цінуємо в Indeema. Круто бачити, як люди за місяць роблять такий стрибок.”

Для студентів цей місяць став інтенсивним тест-драйвом професії. Окрім сертифікатів, учасники отримали реальні кейси для портфоліо та досвід командної розробки. Компанія Indeema і надалі підтримуватиме зв’язок із випускниками та буде рада продовжити співпрацю з кращими з них уже в ролі Trainee-спеціалістів.

Про Indeema: Indeema — сервісна IT-компанія, що спеціалізується на IoT, Embedded системах та цифровій трансформації. Ми інвестуємо в розвиток інженерної спільноти та власний R&D, створюючи рішення для клієнтів по всьому світу.

Поділитися статтею:
Освітня ініціатива від Indeema: результати інтенсиву “Indeema Teaches Embedded”

17 березня 2026 року, Львів – компанія Indeema, експерт у розробці рішень для Інтернету речей (IoT), оголошує про успішне завершення інтенсивного освітнього буткемпу “Indeema Teaches Embedded”. За результатами відбору, серед близько 40 заявок із креативними ідеями, до участі було запрошено 7 студентів. Протягом насичених тижнів навчання вони трансформували університетську теорію у реальні інженерні навички. Занурення […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2026/03/embedded-program.png
Скопійовано!