Партнери Львівського IT Кластера
Партнерами Львівського ІТ Кластера є UNIQA, АТ УКРСИББАНК, Credit Agricole Bank, Nexia DK, WNISEF, Міністерство цифрової трансформації, USAID. Доєднуйтеся!
Про переваги участі
Партнери
KredoBank

Кредобанк – один із системно важливих банків України, що працює на ринку понад 33 роки. Банк є частиною фінансової групи PKO Bank Polski. Банк PKO Bank Polski є найбільшою фінансовою інституцією Польщі та одним із найбільших банків Центральної та Східної Європи.

Кредобанк працює у 22 областях України і у Києві та надає увесь спектр банківських послуг.

Клієнтами Кредобанку є більше 600 000 фізичних осіб та 57 000 юридичних осіб. Зокрема, понад 15 000 IT-спеціалістів, а також понад 400 IT-компаній.

Страхова компанія “УНІКА”

Страхова компанія “УНІКА” вже багато років поспіль є лідером страхового ринку України та демонструє прибуткове зростання. УНІКА займає провідні позиції за обсягом виплат страхових відшкодувань, активами та часткою ринку в українському нон-лайф страхуванні. Загалом, УНІКА входить до ТОП-3 страховиків України, залишаючись лідером в автокаско, медичному та майновому страхуванні.

УНІКА Україна – це 26 регіональних представництв, 15 генеральних агентств, 30 банків-партнерів, 90 видів страхових продуктів, 30 страхових ліцензій, понад 1 000 співробітників, 1 000 000 договорів страхування та 700 000 клієнтів.

УКРСИББАНК

АТ “УКРСИББАНК” засновано у 1990 р. у Харкові. За цей час банк пройшов стрімкий шлях від регіонального банку до національного лідера. Від національного лідера до члена однієї з найбільших світових банківських груп.

З 2006 р. основним партнером УКРСИББАНК є міжнародний банк BNP Paribas. Інтеграція до групи компаній BNP Paribas відкрила УКРСИББАНК нові можливості: причетність до світового бренду, використання прогресивного світового досвіду, перехід на нові стандарти менеджменту.

УКРСИББАНК –  банк для світу, що змінюється.

Креді Агріколь Банк

Креді Агріколь Банк – найстарший іноземний банк в Україні, який надає весь спектр банківських послуг, є лідером у сфері автокредитування, стратегічним партнером для агробізнесу, а також сприяє розвитку української ІТ-індустрії, пропонуючи спеціальні вигідні продукти.

Банк належить до міжнародної групи Credit Agricole (Франція), європейського лідера у сфері банківського страхування та управління активами, банку №1 за версією Euromoney. Група інвестує значні кошти у розвиток інновацій та стартапів і, зокрема, має власний акселератор Le Village by CA, який з 2014 року допомагає стартапам знайти інвестиційні рішення для виходу на ринок.

Nexia DK

Nexia DK. Auditors and Consultants, група компаній, що є частиною провідної глобальної мережі незалежних аудиторських та консалтингових компаній Nexia International. Nexia International є повноправним членом Форуму фірм (FoF) Міжнародної Федерації Бухгалтерів (IFAC) та займає 8-е місце серед міжнародних мереж згідно з рейтингом International Accounting Bulletin Survey 2020. Мережа Nexia налічує 752 офісів у понад 128 країн світу.

В Україні група компаній Nexia DK була заснована ще у 2003 році, проте, сьогодні ми займаємо провідні місця на українському ринку аудиту, права, оцінки, податкового та управлінського консалтингу.

Офіси компанії розташовані у Львові та Києві, але географія нашої діяльності значно ширша. Об’єднуючи близько 90 фахівців у різних напрямках бізнесу ми вирішуємо найскладніші завдання та допомагає своїм клієнтам впевнено виходити на нові ринки.

WNISEF

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн доларів США, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 20 років досвіду успішного інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу. Загалом, фонд інвестував 186 млн. доларів США у 130 компаній із приблизно 26 000 працівників та зробив можливим залучення 2.2 млрд доларів в компанії України та Молдови.

З 2015 року Фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму $35 млн, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF забезпечує фінансування інноваційних, високоефективних програм, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові.

Міністерство цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації  було створене у вересні 2019 року. Його мета– перетворити Україну на цифрову державу. Ключовий проєкт Мінцифри екосистема Дія, що складається з мобільного застосунку, порталу та інших сервісів. У Дії Мінцифра запустила перший у світі цифровий паспорт, що є повним аналогом звичайного, найшвидшу реєстрацію бізнесу, комплексну послугу для батьків єМалятко та багато інших послуг. Ще один важливий проєкт –  Дія.City – унікальний правовий та податковий простір для IT-компаній. Після повномасштабного вторгнення росії, Мінцифра розпочала першу у світі діджитал-війну проти агресора.

USAID

Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” (USAID CEP) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Вас зацікавила діяльність Львівського ІТ Кластера?
Подайте заявку, щоб долучити вашу компанію!
Скопійовано!