Учасники та партнери Львівського ІТ Кластера
Понад 200 компаній вже користуються перевагами участі в асоціації. Збільшіть впізнаваність вашого бренду та отримайте унікальні можливості нетворкінгу як учасник спільноти.
Про переваги участі
Партнери
UNIQA Insurance Company

For many years UNIQA Insurance Company has been a leader in the insurance market of Ukraine and demonstrates profitable growth. UNIQA occupies a leading position by the volume of Claims Paid, Assets and market share in Ukrainian non-life insurance. All in all, UNIQA is the one of TOP-3 insurers in Ukraine, keeping leading positions in Motor Hull, Health and Property insurance.

UNIQA Ukraine – it is 26 Regional Branch offices, 15 General agencies, 30 partner banks, 90 kinds of insurance products, 30 insurance licenses, more than 1,000 employees, 1 000 000 insurance contracts and 700 000 clients.

АТ “УКРСИББАНК”

АТ “УКРСИББАНК” засновано у 1990 р. у Харкові. За цей час банк пройшов стрімкий шлях від регіонального банку до національного лідера. Від національного лідера до члена однієї з найбільших світових банківських груп.

З 2006 р. основним партнером АТ “УКРСИББАНК” є міжнародний банк BNP Paribas. Інтеграція до групи компаній BNP Paribas відкрила АТ “УКРСИББАНК” нові можливості: причетність до світового бренду, використання прогресивного світового досвіду, перехід на нові стандарти менеджменту.

АТ “УКРСИББАНК” –  банк для світу, що змінюється.

Credit Agricole Bank

Credit Agricole Bank is the oldest foreign bank in Ukraine that provides the entire range of banking services is the leader in car lending, a strategic partner for agribusiness, and contributes to the development of the Ukrainian IT industry by offering special beneficial products.

The bank belongs to the international Credit Agricole Group (France), the European leader in bancassurance and asset management, and the bank No 1 according to Euromoney. The Group invests heavily in the development of innovations and startups and particularly has its own accelerator Le Village by CA, which has been helping startups to find investment solutions to enter markets since 2014.

Q Partners

Q Partners – інвестиційна компанія українського інвестора Андрія Іванова. Заснована в 1992 як багатопрофільна інвестиційна група, що об’єднала проєкти в різних секторах економіки. За свою історію компанія здійснила низку великих угод, серед яких залучення акціонерного капіталу, а також продаж бізнесів стратегічним українським та іноземним інвесторам у металургійній, енергетичній, фармацевтичній галузях, а також у FMCG, нерухомості, інфраструктури та сільському господарстві на загальну суму понад $5 млрд. Поточний обсяг інвестицій у проєкти – $700 млн. Q Partners фокусується на розвитку бізнесів з високим потенціалом зростання для подальшого продажу стратегічним партнерам або залучення акціонерного капіталу.

Nexia DK

Nexia DK. Auditors and Consultants, група компаній, що є частиною провідної глобальної мережі незалежних аудиторських та консалтингових компаній Nexia International. Nexia International є повноправним членом Форуму фірм (FoF) Міжнародної Федерації Бухгалтерів (IFAC) та займає 8-е місце серед міжнародних мереж згідно з рейтингом International Accounting Bulletin Survey 2020. Мережа Nexia налічує 752 офісів у понад 128 країн світу.

В Україні група компаній Nexia DK була заснована ще у 2003 році, проте, сьогодні ми займаємо провідні місця на українському ринку аудиту, права, оцінки, податкового та управлінського консалтингу.

Офіси компанії розташовані у Львові та Києві, але географія нашої діяльності значно ширша. Об’єднуючи близько 90 фахівців у різних напрямках бізнесу ми вирішуємо найскладніші завдання та допомагає своїм клієнтам впевнено виходити на нові ринки.

WNISEF

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн доларів США, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 20 років досвіду успішного інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу. Загалом, фонд інвестував 186 млн. доларів США у 130 компаній із приблизно 26 000 працівників та зробив можливим залучення 2.2 млрд доларів в компанії України та Молдови.

З 2015 року Фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму $35 млн, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF забезпечує фінансування інноваційних, високоефективних програм, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові.

Ministry of Digital Transformation

Міністерство цифрової трансформації  було створене у вересні 2019 року. Його мета– перетворити Україну на цифрову державу. Ключовий проєкт Мінцифри екосистема Дія, що складається з мобільного застосунку, порталу та інших сервісів. У Дії Мінцифра запустила перший у світі цифровий паспорт, що є повним аналогом звичайного, найшвидшу реєстрацію бізнесу, комплексну послугу для батьків єМалятко та багато інших послуг. Ще один важливий проєкт –  Дія.City – унікальний правовий та податковий простір для IT-компаній. Після повномасштабного вторгнення росії, Мінцифра розпочала першу у світі діджитал-війну проти агресора.

USAID

Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” (USAID CEP) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Вас зацікавила діяльність Львівського ІТ Кластера?
Подайте заявку, щоб долучити вашу компанію!
Скопійовано!